E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníKariérní den PřF UK 2017

1. března proběhne v budově Albertov 6, další, v pořadí již třetí Kariérní den Přírodovědecké fakulty UK. Akce je v první řadě příležitostí pro studenty nejrůznějších oborů naší fakulty k seznámení s potenciálními zaměstnavateli.
Čas 01.03.2017
od 10:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

 

 

Kariérní den PřF UK 2015. Foto: Dita Havránková

 

Výběr správné kariérní cesty po ukončení studia není pro žádného z čerstvých absolventů snadná věc. Jelikož zdaleka ne všichni absolventi zamíří do čistě vědeckých pozic, připravila naše fakulta  den zaměřený na kariérní uplatnění mimo tu nejčistější vědu. Studenti se mohou seznámit nejen s tím, jak se správně připravit na nároky  světa mimo fakultu, ale především se již během studia nakontaktovat na potenciální budoucí zaměstnavatele. Připraveny jsou též přednášky z oblasti kariérního poradenství a práce v zahraničí. 

Akce proběhne v budově Albertov 6 mezi 10 - 16 hodinou. 

Program je složen z přednášek prezentujících se společností v Mineralogické posluchárně a stánkové prezentace jednotlivých společností v budově. 

 


Program přednášek:

Mineralogická posluchárna, Albertov 6,  1.patro napravo od schodů, místnost 129

11:30 – 11:35        Úvodní slovo

11:35 – 12:20        Přednáška firmy Drill - Hledání zaměstnání: jak napsat životopis

12:20 – 12:40        ExxonMobil

12:40 – 13:00        ALS

13:00 – 13:20        Unipetrol

13:20 – 13:40        Spolek pro chemickou a hutní výrobu

13:40 – 14:00        Bayer

14:00 – 14:20        Eures - Evropské služby zaměstnanosti

14:20 – 14:40        ChemAxon

14:40 – 15:00        synlab czech

15:00 – 15:20        Medicem

15:20 – 15:40        Servier

 


Seznam všech zůčastněných společností (stánková prezentace v prostorách budovy Albertov 6): 


2GIS CZ s.r.o. (geografie)
ALS Czech Republic s.r.o. (chemie, biologie, životní prostředí)
AP Czech s.r.o. (chemie, biologie)
Bayer s.r.o. (chemie, biologie)
Contipro a.s.  (chemie, biologie)
EURES - Evropské služby zaměstnanosti (všechny obory)
ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. (chemie, geologie)
ChemAxon s.r.o. (chemie)
MEDICEM Institute s.r.o. (chemie)
Navitel s.r.o. (geografie)
synlab czech s.r.o. (chemie, biologie)
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s. (chemie)
Quintiles Czech Republic s.r.o. (biologie)
Servier s.r.o. (chemie, biologie)
P-LAB a.s. (chemie, biologie)
Unipetrol RPA, s.r.o. (chemie, životní prostředí)


Fotogalerie z loňských ročníků naleznete ZDE a ZDE

Událost můžete sledovat také na Facebooku


 

 

 

2GIS CZ s.r.o. 
Bucharova 1281/2
15800 Praha 5
http://2gis.cz/
email:
 a.jurek@2gis.cz
tel: 225 852 722

Ve 2GIS najdete jedinečné mapy s detaily o více než 270 městech světa. Celosvětově využívá aplikaci více než 30 mil. unikátních uživatelů. Kromě České Republiky 2GIS působí také v Itálii, na Kypru, v Rusku, na Ukrajině, Kazachstánu, SAE a Chile.
V adresáři firem 2GIS lze najít nejenom adresy, telefony organizací, ale i pracovní dobu, způsoby platby, průměrnou cenu, wifi a další informace. Na mapách 2GIS jsou zaneseny nejen budovy, silnice, mosty, ale i ploty, parkoviště, závory, vchody do budov, kašny a další. Abychom vyšli vstříc uživatelům, je možné najít známá místa i dle běžně používaných názvů jako jsou – Staromák, Václavák apod.
Všechny produkty 2GIS jsou poskytovány zdarma a uživatelsky příjemnou formou. Offline verze jsou v každém městě aktualizovány jednou za měsíc (online verze denně ve větších městech).


 

ALS CZECH REPUBLIC S.R.O.
Na Harfě 336/9
190 00 Praha 9
email: marketa.hinaisova@alsglobal.com

http://www.alsglobal.cz/
tel: 284 081 763  

 

ALS Czech Republic, s.r.o. patří mezi největší laboratorní skupiny v České Republice. Moderní analytické laboratoře, které jsou akreditovány dle mezinárodní normy nabízí širokou škálu komplexních služeb v oblasti analytické chemie, mikrobiologie, radiologie a speciálních analýz. Jsme nadnárodní společnost se sítí 11 poboček v České Republice. Celosvětově patří ALS Limited se svými 350 pobočkami v 65 zemí k jednomu z největších poskytovatelů analytických služeb na světě.

 


 

AP CZECH s.r.o.
Drahobejlova 27
190 00 Praha 9

http://www.apczech.cz/
email: apczech@apczech.cz

tel: 220 518 399

Společnost AP Czech s.r.o. je oficiální smluvní dealer firmy GE Healthcare Life Sciences pro Českou republiku. Produkty GE Healthcare Life Sciences využívají nejmodernější výzkumné ústavy a kosmetické nebo farmaceutické společnosti po celém světě.

Ovšem prodejem a autorizovaným servisem naše spolupráce se zákazníkem nekončí. Naším posláním je být profesionálním partnerem, který se snaží pomoci v řešení odborných problémů. Díky široké a pevné základně specialistů jak u nás, tak v zahraničí, jsme schopni nabídnout řešení na základě specifických požadavků každého klienta. Veškerou odbornou pomoc nabízíme zdarma a samozřejmostí je i praktická ukázka přímo na pracovišti klienta.

 

 


 

 

 

BAYER s.r.o.
Siemensova 2717/4
155 00 Praha

http://www.bayer.cz/
email:  jitka.simonova@bayer.com
tel: 266 101 947

Bayer je celosvětově působící společnost, jejíž hlavní kompetence spadají do oblasti life science - zdravotní péče a ochrany rostlin. Jakožto firma založená na inovacích, Bayer nastavuje trendy v oblastech vývoje a výzkumu. Výrobky a služby společnosti Bayer jsou vyvinuty tak, aby byly ku prospěchu lidí a pomáhaly zlepšovat kvalitu života. Zároveň se skupina Bayer podílí na společenském rozvoji prostřednictvím inovací, růstu a zvyšování výnosové síly. Bayer je zavázán dodržovat zásady trvale udržitelného rozvoje a plní roli sociálně a společensky odpovědného korporátního subjektu.


Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02
www.contipro.cz

email: resatko@contipro.commysakova@contipro.com
tel: 465 519 561,  465 519 584

 

Contipro se více než 25 let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Právě díky rozsáhlému výzkumnému zázemí patří mezi přední světové výrobce kyseliny hyaluronové. V roce 2013 Contipro vyvinulo také zařízení 4SPIN na výrobu nanovláken. Obrovský důraz kladený na vlastní výzkum ilustruje fakt, že polovinu zaměstnanců tvoří odborníci z laboratoří R&D. Contipro věnuje velkou pozornost podpoře a rozvoji mladých vědeckých talentů a spolupracuje také s řadou akademických pracovišť. Dveře zde tudíž mají otevřené jak zájemci o stáže, bakalářské a diplomové práce, tak i absolventi, pro které je připraven Trainee program, doktorandský program a řada absolventských pozic.


 

Profil sítě EURES:

 • EURES - EURopean Employment Services jsou Evropské služby zaměstnanosti

 • EURES - informační a poradenská síť v zemích EU/EHP a ve Švýcarsku (32 zemí)

 • EURES - poskytuje služby a informace související s evropskou mobilitou pracovníků (volný pohyb pracovní síly v rámci EU/EHP a Švýcarska)

 • Evropské stránky služby EURES www.eures.europa.eu jsou celoevropskou databází volných míst

Služby EURES jsou poskytovány zdarma a lze jich využívat prostřednictvím internetových portálů EURES nebo prostřednictvím konzultací na pracovištích Úřadu práce ČR  

 

Český portál EURES:

www.eures.cz

 • Životní a pracovní podmínky v zemích EU/EHP a ve Švýcarsku  (registrační postupy, způsoby hledání práce, informace k zahájení/ukončení práce v zahraničí, kontakty na důležité instituce apod.)

 • Volná pracovní místa ze zemí EU/EHP a Švýcarska

 • Aktuální výběrová řízení, burzy práce, kalendář akcí

 • Informace o práci v ČR pro zájemce z evropských zemí

 • Užitečné dokumenty 

 • Informace pro zaměstnavatele

 • Kontakty na EURES poradce a kontaktní osoby EURES

Evropský portál EURES:

www.eures.europa.eu

 • Evropská databáze volných pracovních míst v zemích EU/EHP a ve Švýcarsku

 • Databáze CV on-line (možnost zadání a prezentace vlastního životopisu, možnost registrace zaměstnavatelů, kteří chtějí získat pracovní sílu ze zemí EU/EHP nebo Švýcarska)

 • Životní a pracovní podmínky v zemích EU/EHP a ve Švýcarsku

 • Vyhledávání příležitostí ke vzdělávání v evropských zemích

 

Kontakt:

Úřad práce České republiky

http://portal.mpsv.cz/eures/kontakty

Projekt "Evropské služby zaměstnanosti ČR II" je spolufinancovaný z prostředků Evropského sociálního fondu, resp. Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. 

 

 


 

 

ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. 
Vinohradská 151
130 00 Praha 3
www.exxonmobil.cz

email: zuzana.tymlova@exxonmobil.com
tel:  221 457 041

Exxon Mobil Corporation operates a network of Business Support Centers around the world that support our global operations and customers and is seeking qualified candidates for the Business Support Center in Prague.  The Prague Business Support Center (BSC) was established in 2004 under a new entity, ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. As part of one of the world’s largest corporations, we serve the affiliates in multiple languages.

This represents an outstanding opportunity for you to join a dynamic and expanding organization directly supporting one of the world's largest multinational corporations. Expect to be part of a multi-cultural work environment, supporting global operations, using state of the art systems and processes. Successful candidates will enjoy competitive compensation and benefit packages, 2extensive technical and business training and opportunities within this large business support organization.


ChemAxon s.r.o.
Slezská 844/96
130 00 Praha 3-Vinohrady
email: mgerza@chemaxon.com

 

CHEMAXON

SOFTWARE SOLUTIONS AND SERVICES FOR CHEMISTRY AND BIOLOGY

WHO ARE WE? ChemAxon is a leading company in cheminformatics, founded over 17 years ago. AND WHAT DO WE DO? ChemAxon provides chemical software development platforms and solutions for the biotechnology and pharmaceutical industries, which are successfully used in publishing, flavors and fragrances research, petroleum and fine chemicals development areas as well. Our innovation targets are to become leaders in web-based data management solutions, to bridge chemistry and biology together, and to offer out-of-the-box solutions for cloud.

WHY DO OUR USERS PREFER US? Because we are known for our robust and chemically intelligent software; because we develop our tools together with our users (the reason we have good quality software); because we have excellent support; and because we support academic research and teaching like no one else in the industry.

 


 

MEDICEM Institute s.r.o.
Karlovarská třída 20
273 01 Kamenné Žehrovice

www.medicem.com
email:  institute@medicem.com
tel.: 317 070 360

 

Skupina MEDICEM se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou, celosvětovým marketingem a prodejem vlastních zdravotnických prostředků. MEDICEM Institute se zaměřuje na vývoj nových bioanalogických materiálů a zdravotnických prostředků z těchto materiálů. V posledním roce se soustředí hlavně na aplikace v oční chirurgii s důrazem na nitrooční čočky. MEDICEM Technology je výrobní firma, která dodává na trh všechny zdravotní prostředky skupiny MEDICEM, a to nitrooční čočky WIOL-CF, hydrogelové dilatátory děložního hrdla Dilapan-S a Dilasoft, a kožní kryt na hojení ran Xe-Derma. MEDICEM International rozvíjí mezinárodní komerční aktivity skupiny MEDICEM. Pro náš R&D tým hledáme kreativní výzkumné spolupracovníky s praxí v chemii, optice, optometrii, medicíně, ve vývoji biomateriálů a v příbuzných oborech. Přivítáme také odpovědné projektové manažery s přírodovědným, nebo medicínským vzděláním se zájmem o vývoj produktů a technologií určených pro použití v medicíně. Chemičtí a biomedicínští inženýři mohou najít uplatnění ve výrobě zdravotnických prostředků, při vývoji výrobních procesů, při kontrole a zajišťování kvality, či v regulatorních záležitostech.  

 


Navitel s.r.o.
U Habrovky 247/11
140 00 Praha

http://navitel.cz/cz/
email: petr.spicar@navitel.cz

Přední společnost, zabývající se vývojem navigačního SW a HW a poskytováním řešení pro digitální mapování v oblasti automobilových navigačních systémů. NAVITEL to jsou moderní multiplatformní a vícejazyčné navigační aplikace pro Android, iPhone/iPad, BlackBerry, Windows Phone, Windows CE, TIZEN, vlastní on-line služby a vlastní značkový HW - navigační zařízení, záznamové kamery do auta a tablety. Mapové pokrytí zahrnuje mapy ČR, Evropy, zemí bývalého SNS, JV Asie, Blízkého východu a Latinské Ameriky.

Pro naši kancelář v Praze hledáme nové kolegy - kartografy, terénní pracovníky, ale i další pozice vycházející z aktuální situace.

 


 

synlab czech s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8

www.synlab.cz
email: kariera@synlab.cz
tel: 277 779 799

Společnost synlab czech je jedničkou na trhu laboratorních služeb v České republice. Poskytujeme komplexní spektrum metod, včetně nabídky speciální diagnostiky ve všech odbornostech. Zakládáme si na špičkovém zpracování odebraných vzorků v co nejkratší možné době. Zajišťujeme odběr vzorků, převoz, laboratorní diagnostiku, okamžité doručení výsledků vyšetření lékaři nebo pacientovi až po potřebné odborné poradenství. Disponujeme širokým know-how i vlastními vědeckými týmy, které přicházejí s novými metodami vyšetření. Vlastníme desítky unikátních vyšetření a metod, které jsou nejen přesné a rychlé, ale také ohleduplné k pacientům. Využíváme nejmodernější metody při komunikaci s lékaři i pacienty. Intenzivně se zaměřujeme na rozvoj laboratorních služeb v oblastech veterinární a environmentální diagnostiky.

Společnost synlab czech dlouhodobě usiluje o vytváření nových pracovních míst, pro které se snaží získat ty nejlepší. Hledáme do našich řad studenty a absolventy biomedicínských oborů na pozice odborných pracovníků – specialistů, kteří mají zájem o práci v moderní laboratoři, jsou otevřeni dalšímu a vlastně nikdy nekončícímu, procesu vzdělání a zvolený obor je pro ně více než jen „zaměstnání“.

Speciální zkušenosti

Klinická biochemie a hematologie, klinická genetika, mikrobiologie, alergologie a klinická imunologie.


 

 

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.
Revoluční 1930/86
400 32 Ústí nad Labem

http://www.spolchemie.cz/cs/uvod
email: info@spolchemie.cz
tel: 477 161 111

 

Jsme chemická společnost v srdci Evropské Unie, v Ústí nad Labem, založená v roce 1856. Naše mise zní: „Společně zlepšujeme kvalitu života lidí prostřednictvím inovací v chemii.“ Naší vizí je být vzorem vertikálně integrované chemické společnosti, která je předním výrobcem hydroxidů, inovativních chlorovaných derivátů a patří mezi špičku producentů syntetických pryskyřic v Evropě. Orientujeme se na materiály pro moderní technologie, přičemž využíváme silnou základnu ve výzkumu, vývoji a technickém servisu. Spolchemie je jeden tým. Vážíme si našich kolegyň a kolegů, obchodních partnerů a přátel společnosti. Táhneme za jeden provaz a děláme vše proto, abychom byli důvěryhodným partnerem pro naše zákazníky, dodavatele a veřejnost. Našim zaměstnancům nabízíme zajímavou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí společnosti, která podporuje týmovou spolupráci a vlastní kreativitu. Nabízíme profesní a osobní růst, zajímavé mzdové ohodnocení a spoustu zaměstnaneckých benefitů. Lidé v naší společnosti získají zajímavou práci s perspektivou, speciální odborné znalosti a zkušenosti. Ve Spolchemii máte možnost odstartovat svou budoucí kariéru v zázemí mezinárodně úspěšné ryze české firmy. Nabízíme vám uplatnění v těchto odborných oblastech: výroba - technologie a energetika - výzkum - logistika - kvalita - ekonomie - obchod - nákup - business development.

„Budoucnost díky inovaci, inovace díky technologii.“

 


Quintiles Czech Republic, s.r.o.
Radlická 714/113A
158 00 Praha 5

http://www.quintiles.com/
email: Lucie.Fiegerova@quintiles.com
tel: 233 332 561

QuintilesIMS is a leading integrated information and technology-enabled healthcare service provider worldwide, dedicated to helping its clients improve their clinical, scientific and commercial results.

We dedicate our experience, resources and reputation to help our clients drive healthcare forward. Our talented ~ 50,000 employees are driven, insightful and deliver a better way of doing things so that our clients can continue to deliver true breakthroughs while taking on more complex diseases.

At QuintilesIMS, we know that meaningful results require not only the right approach but also the right people. Regardless of your role, you’ll have the opportunity to play an important part in helping our clients improve patient healthcare. You can drive your career at QuintilesIMS and choose the path that best defines your development and success. With exposure across diverse geographies, capabilities, and vast therapeutic and information & technology areas, you can seek opportunities to change and grow without boundaries.

We provide our employees with the best training imaginable to advance their careers with QuintilesIMS.

* Best CRA training in the business – customized to your experience level.

* Electronic Data Capture training puts you at front of industry.

* Online learning system – train at your preferred pace.

* Technical training as well as soft skills courses.

* Only company in the industry able to award project management certification by Project Management Institute (PMI).

Besides all the benefits for our employees, there are many resources available to employees to encourage a work-life balance to enable them to become the best they can be in their work life as well as their personal life.


 

Servier s.r.o.
Na Florenci 2116/15
110 00 – Praha 1
http: www.servier.cz
email: dominika.tomiskova@servier.com
tel: 720 736 558


Činnost firmy je určována třemi základními požadavky: V první řadě poskytnout lékařům portfolio léků, ze kterých budou profitovat jejich pacienti. Druhým důležitým cílem je přispívat k pokroku ve výzkumu. Třetím, zásadním cílem, je podpora profesního růstu a naplnění každého zaměstnance společnosti.  Zastoupení firmy Servier v České republice zahájilo svou činnost v říjnu roku 1994.  Za více než 20 let působení na českém farmaceutickém trhu společnost vytvořila partnerství a vybudovala pevné postavení v oblasti kardiologie, diabetologie, interní medicíny, psychiatrie, angiologie a revmatologie.  SERVIER s.r.o. náleží mezi deset nejvýznamnějších farmaceutických společností v České republice s více než 3% podílem na trhu v obratu. Dlouhodobě patří k nejdynamičtějším firmám na českém farmaceutickém trhu.         Na stránkách firmy najdete v sekci ‚Zaměstnání‘ – ‚Aktuální pracovní příležitosti‘ nabídku volných míst. Nejčastěji obsazovaná pozice Medicínský reprezentant je vhodná pro absolventy přírodovědeckých směrů, předchozí zkušenost s touto prací není nutná.


 

P-LAB a.s.
Olšanská 2643/1a
130 80 Praha 3

www.p-lab.cz
email: eva.hanzelkova@p-lab.cz
Tel: 271 730 800

 

Společnost P-LAB a.s. je malá rodinná firma, která v České republice úspěšně působí již více než 25 let. Specializuje se na dodávky spotřebního materiálu, laboratorních chemikálií a běžného laboratorního vybavení potřebného pro zajištění každodenního provozu laboratoří různorodého zaměření. Své dobré jméno firma dlouhodobě buduje individuálním přístupem k zákazníkovi, přátelskou a transparentní komunikací a kvalitou dodávaného zboží.

Potřeby pro laboratoře a chemikálie společnost nakupuje jak u českých, tak u zahraničních výrobců a dodavatelů. Zboží dováží z celého světa - především Německa, Velké Británie, Itálie, USA a Kanady. V e-shopu aktuálně nabízí přes 15 000 položek, z nichž přibližně 3 500 drží skladem k okamžitému dodání. Záběr společnosti je poměrně široký, sortiment se neustále rozrůstá a služby zdokonalují. A právě proto by společnost do svého mladého a kamarádského kolektivu přivítala pár dalších nadšenců s odpovídajícími odbornými znalostmi a vzděláním. Přijďte si popovídat se zástupci firmy o možnostech spolupráce na jejich stánek.


UNIPETROL RPA, s.r.o.
Na Pankráci 127
140 00 Praha 4

www.unipetrolrpa.cz
FB profilu: volnamistavunipetrolu
http://unipetrol.jobs.cz
email: anna.horakova@unipetrol.cz

 

Unipetrol je vedoucí skupinou v oblasti zpracování ropy, petrochemie a maloobchodního prodeje a distribuce pohonných hmot v České republice a je jedním z hlavních hráčů ve střední a východní Evropě. V roce 2005 se stal součástí největší rafinérské a petrochemické skupiny ve střední Evropě – PKN Orlen. Patříme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Ústeckém, Středočeském i Pardubickém kraji. Práci u nás našly tisíce lidí. Nováčky důkladně zaškolíme. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě. V roce 2016 jsme při premiérové účasti obsadili 2. místo v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku v Ústeckém kraji a navíc se stali nejžádanější firmou Ústeckého kraje mezi studenty vysokých škol. V letech 2016 i 2017 jsme úspěšně obhájili 3. místo ve studii Top zaměstnavatelé v kategorii Energetika & Plynárenství & Petrochemický průmysl, kterou pořádá Asociace studentů a absolventů.

ABSOLVENTY SŠ I VŠ CÍLENĚ VYHLEDÁVÁME – ANEB KDO U NÁS NAJDE UPLATNĚNÍ:

Absolventi chemických, elektrotechnických, zaměřených na životní prostředí, strojních, dopravních a dalších technických oborů.

Absolventům VŠ nabízíme účast ve dvouletém programu Absolvent.

 

 

 

 

 

Publikováno: Čtvrtek 09.02.2017 17:30

Akce dokumentů