E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníInformační den Univerzity Karlovy v Praze – areál Albertov, 10.11.2012, 9:30-16:00

V sobotu 10. listopadu 2012 se bude v pražském areálu Albertov konat již desátý ročník akce s názvem „INFORMAČNÍ DEN UNIVERZITY KARLOVY“. Během této akce se všem zájemcům představí 17 univerzitních fakult.

 

Informační den je určen všem zájemcům o studium na Univerzitě Karlově – je tedy určen právě Vám a jeho cílem je usnadnit Vám jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí.

 

Informační den Univerzity Karlovy vás může inspirovat při volbě dalšího studia, ale dozvíte se i kompletní informace o studijní nabídce naší univerzity, významné vědecké instituce uznávané nejen v kontextu evropském, ale i světovém. Na stáncích jednotlivých fakult Vám ochotně sdělíme podrobnosti týkající se přijímacího řízení pro příští akademický rok (2013/2014), podmínek studia, možností ubytování a množství dalších informací důležitých při rozhodování o podání přihlášky na vysokou školu.

Během celého dne budou na místě probíhat zajímavé prezentace zástupců jednotlivých fakult. Pro všechny zájemce jsou připraveny informace o studiu v zahraničí, možnostech celoživotního vzdělávání a mnohé další. Potřebné informace zde získají i studenti se speciálními potřebami.

Kromě jiného se Vám představí Studentská unie UK, jež Vás prostřednictvím informačních stánků a přednášky o studentských aktivitách na UK seznámí se svými projekty a s činností studentských spolků a klubů, které na univerzitě působí. Dozvíte se tak mnoho o tom, jaký studentský život na UK vlastně je, a proniknete do široké nabídky zájmové činnosti.

Informační den Vám zkrátka odpoví na všechny otázky týkající se studia a studentského života na Univerzitě Karlově. Jeho cílem je usnadnit Vám – uchazečům o univerzitní studia – jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí.

Informační den UK se koná v budovách Přírodovědecké a 1. lékařské fakulty na Albertově v Praze od 9.30 do 16.00 hod a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Jednotlivými fakultami jsou rovněž pořádány dny otevřených dveří, jejichž letošní běh se Informačním dnem počíná. Na nich se mohou uchazeči mj. blíže seznámit s prostředím vybrané fakulty.

Den otevřených dveří Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze se bude konat 20. ledna 2012

 

Nepomeňte navštívit i webové stránky nového projektu Přírodovědecké fakulty UK s názvem Přírodovědci : http://www.prirodovedci.cz/ !

 

Další informace naleznete na: http://iforum.cuni.cz/IFORUM-13681.html

 

ID1

ID2

 

 

 

 

Publikováno: Sobota 10.11.2012 00:00

Akce dokumentů