9. ročník Laboratoře Nadace Vodafone

Startuje 9.ročník Laboratoř Nadace Vodafone. Tento unikátní akcelerační program pomáhá nastartovat či rozvíjet společenské inovace s využitím informačních a komunikačních technologií. Cílem programu je vznik nebo úspěšný start projektu pro desítky tisíc uživatelů. Do Laboratoře se se svými projekty mohou hlásit i univerzitní týmy, a to do 17. října 2021.

Startupová platforma Laboratoř Nadace Vodafone se začala budovat v roce 2013. V prvních čtyřech letech za podpory IMPACT HUB Praha, v následujících třech ročnících za podpory Evropského sociálního fondu Operačního programu Zaměstnanost a nyní ve spolupráci se soutěží Vodafone Nápad roku.

Během programu trvajícího přibližně 8 měsíců pomáhají týmům zkušení mentoři a školitelé z mnoha oborů - od finančního či projektového plánování, přes testování produktu, až po jeho uvedení na trh. Samozřejmostí je i prezentace investorům.

Do Laboratoře se se svými projekty hlásí jak existující start-upy, tak i neziskové organizace, sociální podniky či univerzitní týmy

Akcelerační program Laboratoř Nadace Vodafone patří nejen ve svém zaměření, ale i co se týká počtu podpořených osob a projektů, k  absolutnímu unikátu v oblasti technologických sociálních inovací.

Přináší do ekosystému sociálních inovací jak nové projekty, tak i nové formy spolupráce a uplatňování inovací v praxi.

Veškeré informace včetně přihlášky najdete zde.

Nastartujte sebe i svůj nápad

Získejte feedback od zkušených mentorů

Publikováno: Pátek 08.10.2021 15:00