7. ročník mezinárodní soutěže Falling Walls Lab Czech Republic - uzávěrka přihlášek prodloužena

Rádi bychom vás informovali, že 13. září se v Národní technické knihovně uskuteční již 7. ročník mezinárodní soutěže Falling Walls Lab Czech Republic, jejímž cílem je dát dohromady budoucí generaci skvělých vědců a inovátorů. Prezentace soutěžících probíhá v anglickém jazyce ve formátu pitch-talku" a nezáleží, zda se jedná o téma z oboru výpočetní techniky nebo medicíny, ekonomie nebo strojního inženýrství, filosofie, robotiky, chemie, umění nebo zemědělství – soutěž je otevřená každému a vítáni jsou studenti všech stupňů vč. Ph.D. a postdoc. Uzávěrka přihlášek je do 14. července 2022.

FALLING WALLS LAB CZECH REPUBLIC

KDY:  České národní kolo mezinárodního projektu proběhne 13. září 2022
KDE: Národní technická knihovna

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE PRODLOUŽENA DO 14. ČERVENCE 2022

Prezentace soutěžících probíhá v anglickém jazyce ve formátu tzv. „pitch-talku“, který je dlouhý maximálně tři minuty. Nezáleží, zda se jedná o téma z oboru výpočetní techniky nebo medicíny, ekonomie nebo strojního inženýrství, filosofie, robotiky, chemie, umění nebo zemědělství – soutěž je otevřená každému, kdo je o svém nápadu přesvědčen a dokáže o něm přesvědčit i ostatní. Vítáni jsou studenti všech stupňů, včetně Ph.D. a postdoc.

Vítěz celonárodního kola získá peněžní dar ve výši 1.000 EUR a bude Českou republiku zastupovat na celosvětovém finále v Berlíně, které se pravidelně koná v předvečer výročí pádu Berlínské zdi. Letos to bude 7. listopadu 2022.

Přihlášení je možné zde.

Veškeré informace najdete na webových stránkách Falling Wallls Lab Czech Republic

Přiložený soubor: FALLING LABS.gif
Publikováno: Středa 15.06.2022 15:45