22. ročník Ceny Wernera von Siemense

Společnost Siemens odměňuje chytré mozky. Soutěž o nejlepší diplomové, disertační a vědecké práce. Mezi vítěze poputuje celkem 1 000 000 Kč. Za doporučení vítěze pak odměna 10 000 Kč. Přihlášení je snadné. Termín uzávěrky je 30. listopadu 2019.

I letos, a v úzké spolupráci s Univerzitou Karlovou, hledá a oceňuje společnost Siemens nejlepší studenty, vedoucí prací a školitele, mladé vědce a nejlepšího pedagoga. V tomto roce vás čekají i navýšené odměny v kategoriích Nejlepší diplomová a Nejlepší disertační práce.

PROČ SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE?

- Navýšili jsme odměny za Nejlepší diplomovou práci a Nejlepší disertační práci o 140 000 Kč.
- Doporučte  nám vítěze a získejte 10 tisíc korun.
-  Vítězným projektům zajistíme mediální zájem laické i odborné veřejnosti.
-  Bez dobrých pedagogů není dobrých studentů – stejná odměna jako pro studenta tedy čeká i na
     vedoucího jeho práce.
- Hodnocení provádí porota složená z předních odborníků vysokého školství a AV ČR.

Nemůže být odměněn každý, proto zveřejňujeme přihlášené, jejichž práce se dostaly do užšího
výběru odborné poroty.

REGISTRACE do 30.11. 2019 NA WWW.CENASIEMENS.CZ