Pronájem fakultních prostor

Přírodovědecká fakulta disponuje v současnosti řadou prostor, které je možné využívat pro pořádání akcí pro absolventy. Jejich pronájem nabízíme členům Alumni Klubu PřF UK po předchozí dohodě ZDARMA, v případě Botanické zahrady za zvýhodněných podmínek.

Studentský klub Chladič

Prostor v suterénu budovy chemické sekce v Hlavově ulici je vybaven sedačkami, stolky  a několika počítači. Je vhodný pro pořádání příležitostných srazů pro skupiny do 30 lidí v nekuřáckém prostředí. Občerstvení je zajištěno prostřednictvím automatu na kávu a cukrovinky. Přehled volných termínů a kontakt na správce naleznete zde.

Seminární místnost chemické sekce

Zrekonstruovaná budova chemické sekce v Hlavově ulici č. 8 poskytuje i další, velmi příjemný prostor, vhodný pro absolventské srazy.  Je jím seminární místnost ve 2. patře. Tuto místnost je možné využívat pouze po předchozí domluvě v době, kdy v ní neprobíhá výuka ani jiné aktivity související s běžným chodem fakulty.

Botanická zahrada Na Slupi

Botanická zahrada Na Slupi patří k areálu Přírodovědecké fakulty zcela neodmyslitelně. Pro absolventské akce, které jsou v souladu s posláním fakulty,  je možné rezervovat oddělenou část vnějšího prostředí zahrady, refugium, či prostor ve vyšších patrech zahrady, nad místem, kde se v současnosti nachází geopark. Oba prostory pojmou maximálně 70 lidí. Absolventi fakulty mohou také využít speciálního bonusu: svatby v  Botanické zahradě, a to buď v tropickém skleníku nebo v některém z vnějších prostorů. Pro "starší" a "pokročilé" absolventy nabízíme stejné prostory i k uspořádání stříbrné či zlaté svatby.

Klub Mrtvá ryba

Živý provoz studentského klubu Mrtvá ryba přispívá k myšlenkovému kvasu mezi studenty i pedagogy Přírodovědecké fakulty UK již dlouhých 22 let. Stejně jako celá budova, v níž dnes sídlí i fakultní školka Rybička, prošel i klub před nedávnem kompletní rekonstrukcí, vnitřek klubu je dnes kompletně nekuřácký. Co je třeba udělat pro uspořádání srazu? Nic víc, než použít telefonní číslo 773 044 942 a  zarezervovat stůl či více - rezervace se přijímají pro maximální počet 25 lidí.  S ohledem na  bohatou návštěvnost fakultní veřejnosti však není možné zarezervovat klub celý.

Komerční pronájem fakultních prostor

Přírodovědecká fakulta UK poskytuje po dohodě své prostory i komerčním pronajímatelům, např. pro účely firemních prezentací či natáčení audiovizuálního materiálu. Ceník pro komerční pronájem naleznete zde.