Znáte Přírodovědce.cz? Ne? Seznamte se...

Máte doma studenta, žáka nebo předškoláka? Chcete, aby se se Vaše dítě či vnouče rozvíjelo přírodovědeckým směrem? Pak je komunikační projekt Přírodovědecké fakulty Přírodovědci.cz určen právě Vám a Vašim potomkům. Předplatit si můžete i tištěný časopis Přírodovědci.cz, jehož nové číslo s tématem "Středomoří" vychází právě v těchto dnech.

.

Děkan PřF UK prof. Bohuslav Gaš během 3. Dětské vědecké konference.  Foto Radek Lüftner

Přírodovědci jsou komunikačním projektem Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, který představuje prostřednictvím atraktivních vizuálů čtyři sekce PřF UK – biologii, chemii, geografii a geologii.

Webové stránky www.prirodovedci.cz nabízí kromě zajímavostí ze všech oblastí PřF UK interaktivní vzdělávací animace, rozsáhlé galerie fotografů PřF UK, i registraci dvojího typu – pro přírodovědce a pro učitele. Registrovaní Přírodovědci obdrží magnetickou kartu se svým jménem, díky níž získají nabídku benefitů, jako Deník přírodovědce,  vstupy na přednášky, slevy ve vybraných institucích, setkání s fakultními odborníky a jednou ročně volný vstup do fakultních sbírek a muzeí. Pro registrované se tak otevírá jedinečná možnost jak se seznámit s akademickým prostředím vysokých škol, zasednout do poslucháren, zúčastnit se vybraných laboratorních pokusů, probrat osobně zajímavá témata s předními vědci a pedagogy PřF UK nebo absolvovat terénní tematické exkurze.

.

Součástí projektu Přírodovědci.cz je i  tištěný časopis, který široce přístupnou formou referuje o vědeckém dění na naší fakultě.  Předplatné magazínu Přírodovědci.cz na dobu 12 měsíců zahrnuje 4 vytištěná čísla, která zašleme na Vaši adresu, a neomezený přístup do sekce pro předplatitele, kde naleznete rozšířené verze článků z časopisu, kompletní fotogalerie k článkům a další zajímavosti.

Publikováno: Pátek 13.06.2014 15:00