Stáž u ministra pro životní prostředí Richarda Brabce

Současný ministr životního prostředí Richard Brabec je absolventem naší fakulty v oboru ložisková geologie. V rámci projektu PročByNe je možné přímo u něj absolvovat stáž, jejíž hlavní náplní bude stínování jeho práce. Pokud by vás zajímalo nahlédnout do nejvyšších pater české politiky takto zajímavým způsobem, můžete podat přihlášky do 20. srpna. Vlastní stáž proběhne mezi 19. - 30. 9. 2016.

Stáž se uskuteční v rámci projektu motivačních stáží poslankyně Evropského parlamentu Martiny Dlabajové s názvem PročByNe? Je to  příležitost stínovat při práci českého ministra Richarda Brabce, strávit v jeho blízkosti dva pracovní týdny a učit se jeho manažerským i politickým dovednostem. Tato výjimečná zkušenost jistě může ovlivnit budoucí profesní život mladého člověka!

Stáž se uskuteční od 19. do 30. září 2016. Absolvování stáže s sebou nenese pro studenta žádné finanční náklady. Vloženou investicí bude jeho čas a snaha.

Přihlášky k výběrovému řízení přijímáme do 20. srpna. Jedinou podmínkou je věk od 18 do 25 let.

Podrobnější informace jsou na www.procbyne.cz nebo na www.facebook.com/projektprocbyne.  Na našich webových stránkách naleznete také příběhy stážistů, kteří už si svůj profesní sen splnili a pro mnohé z nich to byla neocenitelná zkušenost.

Publikováno: Čtvrtek 21.07.2016 10:40