Společnost synlab czech s.r.o. nabízí studentské stáže

Stáže jsou vhodné především pro studenty biologických oborů.

Popis

Společnost synlab czech s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti synlab Holding GmbH. Předmětem podnikání je laboratorní diagnostika v oborech lidské, veterinární a environmentální oblasti, provozování ambulancí, poradenství v oblasti zdravotnictví a klinickými studiemi. Poskytuje komplexní laboratorní služby v oblasti humánní medicíny, ovládá základní spektrum metod v oblasti veterinární a environmentální diagnostiky. Pokrytí má v rámci celé České republiky.

Nabídka pro studenty:

Odborná praxe v sekci imunologie a infekční sérologie s cílem:

• vyhledání publikací na dané téma, vypracování rešerše;
  • spolupráce s ambulancí reprodukční imunologie na výběru testů;
  • zavedení testu ve spolupráci s lékaři a zhodnocení jeho klinického významu;
  • spolupráce na vývoji a optimalizaci diagnostického testu a následném zavedení do rutinní praxe;
  • možnost využití získaných informací a zkušenosti pro tvorbu diplomové, rigorózní nebo doktorandské práce

Požadavky:

Vhodným uchazečem je student:

• 2. ročníku magisterského studia nebo student doktorandského studia – biomedicínské obory;
  • se znalostí průtokové cytometrie (výhodou);
  • samostatný, se zodpovědným přístupem k práci;
  • se zájmem o imunologii.

Letáček s dalšími informacemi si můžete stáhnout ZDE

V případě zájmu zúčastnit se nabízené stáže, zasílejte své CV na adresu: kariera@synlab.cz

Publikováno: Čtvrtek 04.12.2014 10:10