Společnost Contipro hledá nové výzkumné pracovníky

Nastartujte svou kariéru v oblasti aplikovaného výzkumu. Staňte se na 1 rok výzkumným pracovníkem ve společnosti Contipro a.s. - contipro.com. Poznejte, jak funguje jedno z nejmodernějších výzkumných pracovišť ve střední Evropě. Hledáme končící studenty magisterského studia nebo čerstvé absolventy oborů chemie, biologie, biotechnologie, farmacie a medicíny. Termín pro podání přihlášek je 19.5. 2017.

HLEDÁME NOVÉ VÝZKUMNÉ PRACOVNÍKY -
TRAINEE PROGRAMY 2017/2018

Nastartujte svou kariéru v oblasti aplikovaného výzkumu. Staňte se na 1 rok výzkumným pracovníkem ve společnosti Contipro a.s. - contipro.com. Poznejte, jak funguje jedno z nejmodernějších výzkumných pracovišť ve střední Evropě.

V rámci jednoho roku si projdete různými výzkumnými odděleními, zapojíte se do zajímavých projektů a poznáte, jak to chodí v oblasti komerčního výzkumu na světové úrovni.

CO VÁS ČEKÁ

Roční Trainee program začínající 1.9.2017

Každé 4 měsíce nový výzkumný tým, nová výzva

Možnost vyzkoušet si práci na nejmodernějším vybavení

Jedinečný rok plný zážitků a nových přátel

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

V době nástupu ukončený magisterský stupeň studia VŠ, maximálně 1 rok od ukončení (obor chemie, biologie, biotechnologie, farmacie, medicína)

Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Praxe není podmínkou!

JDETE DO TOHO? NEPROPÁSNĚTE DEADLINY!

PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK             nejpozději do 19.5.2017

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ              červen

NÁSTUP                                září

Detaily Trainee programů naleznete na našich webových stránkách: www.contipro.cz/kariera-ve-farmacii#volne-pozice. Své přihlášky a dotazy zasílejte na emailovou adresu uvedenou níže a to nejpozději do 19.5.2017.

Seznam trainee programů firmy Contipro naleznete ZDE

Personální oddělení                                                                                                      KONTAKT

email: hrd@contipro.com                                                                                           Contipro a.s.

tel.: (+420) 465 519 561                                                                                                Dolní Dobrouč 401

561 02 Dolní Dobrouč

www.contipro.com