Sleva v našem e-shopu k Mezinárodnímu dni dětí!

U příležitosti Mezinárodního dne dětí, který se každoročně slaví 1. června, jsme pro všechny naše příznivce připravili slevu na zboží z našeho eshopu ve výši 20%. Akce probíhá v týdnu mezi 30. květnem a 5. červnem.

Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních dětských knížek s přírodovědnou tematikou,dětských tričeklaboratorních plášťůvzdělávacích plakátů na stěny pokojů i školních tříd nebo vybavení na terénní výpravy do přírody.

Akce potrvá od 30. května do 5. června. Pro uplatnění slevy stačí zadat u potvrzení objednávky kód DETI2016. Pro uplatnění slevy je třeba udělat dopředu objednávku v našem e-ehopu

Slevu nejde uplatnit na nákup zlevněného zboží a dárkových poukazů. Sleva se také nesčítá se slevou pro členy Alumni klubu.

Publikováno: Pondělí 30.05.2016 18:10