Přednáška Prof.Dr.Ernsta Ulricha von Wezsäcker „The Full World Needs a New Enlightenment“

Evropská nadace R.M.R. Vás zve na přednášku vynikajícího vědce a známého politika, která se koná pod záštitou rektora Univerzity Karlovy Prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc., a ministra kultury Mgr. Daniela Hermana, 12.10.2017 v 10.00. Přednáška proběhne v anglickém jazyce.
Čas 12.10.2017
od 10:00 do 11:30
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Prof.Dr.Ernst Ulrich von Wezsäcker vystoupí při příležitosti vydání knihy Come on! k blížícímu se 50.výročí založení Římského klubu, jehož je dlouhodobým členem a dnes i jedním ze dvou prezidentů a z rukou rektora obdrží Zlatou medaili Univerzity Karlovy. Tento slavnostní akt doprovodí Duo Pragensis, Miroslav Ambroš (housle) a Alžběta Vlčková (violoncello).

Registrujte se na  rsvp@cuni.cz

Prof. Ulrich von Wezsäcker přednášel v Praze poprvé roku 2004 a výzva jeho tehdejšího apelu dodnes neztratila na aktuálnosti.

Interview z roku 2004 ke stažení zde

Publikováno: Pátek 06.10.2017 11:15