Patentová kancelář Patent Sky s.r.o. specializující se na patentovou ochranu v oblasti chemie hledá posilu pro svůj odborný tým.

Náplň: příprava podkladů vynálezů spočívající v odborném popisu, technické dokumentaci, experimentálních dat, atp.

Požadujeme:

Alespoň 3 dokončené roky vysokoškolského studia v oblasti chemie, zájem o chemické obory, chuť se dále rozvíjet.

Schopnost analytického myšlení. Výborné znalosti spisovné češtiny a její aktivní využívání, alespoň pasivní znalost anglického jazyka.

Dobrá uživatelská znalost PC, především: Word, Excel, Outlook, Adobe Acrobat, pokročilé užívání internetu, spolehlivost, komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce, reprezentativní vystupování.

Časové vytížení alespoň 10 hodin týdně mezi 11 a 17 hodinou, odměna: 120Kč/hod.

Nabízíme:

Moderní pracovní přístup a prostředí, získání praktických zkušeností a dovedností v právu duševního vlastnictví, především v patentové ochraně,

přátelský kolektiv, práci na úrovni v prestižním oboru, odborné zaškolení, možná dlouhodobá spolupráce.

Svůj životopis spolu s motivačním dopisem prosíme zašlete na: info@patent-sky.com

www.patent-sky.com

Publikováno: Úterý 23.06.2015 11:45