E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníNenechte si ujít seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2018

Společnost HPST Autorizovaný distributor Agilent Technologies zve všechny příznivce analytické chemie a molekulární a buněčné biologie na další ročník oblíbeného semináře , který se koná ve středu 21. 3. 2018 v Praze. Registrace do 16.3.

Letos se můžete těšit na program rozdělený do následujících sekcí:

Sekce CHROMATOGRAFIE - obsahuje novinky ze světa chromatografie a chromatografie ve spojení s hmotnostní spektrometrií, aplikace, software, HPST školení, ukázky instrumentace a mnohé další (sál ZENIT).

Sekce SPEKTROSKOPIE - zahrnuje kompletní atomovou a molekulovou spektroskopii, hmotnostní spektrometrii s indukčně vázaným plazmatem, aplikace, novinky, ukázky instrumentace atd. (sál LEO)

Sekce MOLEKULARNÍ a BUNĚČNÉ BIOLOGIE  - rozsáhlá oblast genomiky a diagnostiky (sekvenování nové generace, PCR, kontrola kvality/kvantity DNA&RNA atp.), buněčná analýza a mikroskopie, bioinformatika, příklady aplikací, ukázky instrumentace atp. (sál VIRGO)

Odpolední sekce DAKO -  novinky v diagnostice a přehled řešení pro patologické laboratoře (salónek QUADRANT) 


PODROBNÝ PROGRAM BUDE ZVEŘEJNĚN  26. 1. 2018


KDY: středa 21. března 2018
příchod: od 8:15
(vstup hlavním vchodem a po eskalátorech nahoru)

KDEClarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha
          (sály: ZENIT, LEO, VIRGO, salónek QUADRANT). 
Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Nákupního centra Fénix a metra "B" - stanice Vysočanská (cca 15 min z Hlavního nádraží). 
 http://mapy.cz/s/1jNnb

Parkování je možné v podzemních garážích pod hotelem - 3 hod zdarma, následně čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč.

Ubytování: Účastníci si ubytování zajišťují individuálně. V případě zájmu jsou zajištěny výhodnější ceny přímo v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Formulář je ke stažení ZDE.


REGISTRACE ZDE do 16. 3. 2018 
Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím výše uvedeného webového formuláře.


Kontaktní osoba: Lenka Vlčková,  lenka.vlckova@hpst.cz

 

 

Publikováno: Pátek 12.01.2018 14:35

Akce dokumentů