Kurs Masmediální komunikace pro všechny studenty i absolventy UK

Pro studenty UK, ale i pro širší veřejnost z řad absolventů a přátel univerzity, je nově otevřen kurs masmediální komunikace. Pokud máte zájem se o problematice něco zdarma dozvědět a ještě získat kredity, neváhejte a přihlaste se do kurzu. Čas je ještě do neděle 15. února. Kurs se uskuteční na Katolické teologické fakultě UK v Dejvicích.

Na KTF se otevírá výběrový seminář Masmediální komunikace (jak pro studenty UK, tak pro veřejnost). Studenti mají kurz zdarma, získají 4 kredity a potkají se s lidmi z praxe. Místa stále jsou, ale je potřeba se zapsat již do neděle 15. února. Pokud není na vaší fakultě zatím SIS otevřen k zápisu, mohou se studenti obrátit na studijní oddělení KTF, které zápis zařídí.

Podrobnosti o kurzu CŽV i přihlášku najdete na webu KTF UK:

PODROBNOSTI O KURZU:

•    program se uskuteční formou prezenčního blokového semináře

•    VÝUKA: od pondělí 16. 2. 2015 od čtvrtka 19. 2. 2015

denně od 14.00 do 19.30 hod.

•    MÍSTO KONÁNÍ: budova KTF UK v Dejvicích

PRO STUDENTY UK:

•    PODMÍNKY UDĚLENÍ ZÁPOČTU: minimálně 80% aktivní účast na seminářích, vypracování eseje na téma z teoretické části nebo aktivní prezentace zadaného tématu (viz anotace v SIS)

•    KREDITOVÁ DOTACE: 4 kredity

•    ZÁPIS PŘEDMĚTU: v nabídce předmětů KTF UK v SIS, kód KSTE173 – Masmediální komunikace

TÉMATA:

Masová komunikace