Jak vnímají lidé kolem nás Listopad 89? Univerzita Karlova zahajuje unikátní fotosoutěž pro veřejnost

U příležitosti 30.výročí událostí 17.listopadu připravila Univerzita Karlova ojedinělou fotografickou soutěž "Náš Listopad 89". Můžete se do ní zapojit tím, že pošlete fotografii, které pro vás nejlépe vystihuje a symbolizuje události před třiceti lety. Výběr třiceti nejlepších fotografií bude vystaven letos v listopadu v pražském Karolinu. Soutěž startuje 19.9., registrace soutěžních fotografií končí 2.října.

Zahájení soutěže - 19.9. 2019
Uzávěrka soutěžních fotografií - 2. 10. 2019

Listopad 1989 je už třicet symbolem svobody a demokracie. Jak ho vnímáte Vy? A s čím ho máte spojený? Co pro Vás dnes, po třiceti letech, znamená?

Řekněte nám to fotografií.

- pošlete nám fotografii, která nejlépe ukáže, co si o Listopadu 1989

- projděte Váš archiv, fotoalba a nebo pořiďte novou, současnou

- připište k fotce její příběh - maximálně však 4 věty

- přiložte, prosím, jednoduché prohlášení, že jste autorem fotografie

- nezapomeňte uvést spojení na Vás, abychom Vás mohli kontaktovat v případě, že Vaše fotografie bude vybrána.

FOTOGRAFIE ZASÍLEJTE DO 2. ŘÍJNA na vystava@svobodnylistopad.cz

Vybrané fotografie budou umístěny na výstavě v srdci Univerzity Karlovy v pražském Karolinu. Autory těchto fotografií pozveme na slavnostní vernisáž a exkluzivní prohlídku Karolina a historickkých prostor Univerzity Karlovy.

Více informací zde

Hlavními partnery soutěže jsou Deník a obecně prospěšná společnost Post Bellum. Projekt je součástí akcí a aktivit „Svobodný listopad“, které Univerzita Karlova připravuje k letošnímu výročí 17. listopadu 1989.

Publikováno: Čtvrtek 19.09.2019 14:20