Hokejová bitva aneb sportovní souboj univerzit na ledě i mimo něj

Čtyři největší pražské univerzity budou mít opět možnost poměřit své síly na ledové ploše i mimo ní. Hlasivky studentů a studentek se opět rozezní ve čtvrtek 27.10.2016 hokejovým chrámem Tipsport arény v pražských Holešovicích a to již pošesté. Atraktivní hokej, souboje univerzitních kotlů, divácké soutěže, to vše a mnohem víc na Vás čeká na letošní Hokejové bitvě. Univerzita Karlova opět představí výběr nejlepších a nejzkušenějších hráčů, kteří budou bojovat o neuvěřitelný pátý titul mistra Hokejové bitvy.
Čas 27.10.2016
od 18:00 do 21:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Hokejová bitva patří mezi největší studentské sportovní akce v České republice.  Studentům a studentkám Univerzity Karlovy nabízí možnost potkat se mimo výukové hodiny, prohloubit sounáležitost mezi studenty všech fakult a porovnat také sílu univerzitních kotlů všech čtyř univerzit. První soupeř, který se postaví našim hokejistům bojujícím za získání putovního Poháru primátorky hlavního města Prahy do cesty, bude České vysoké učení technické (ČVUT). Věříme však, že naši hokejisti opět předvedou skvělé výkony a postoupí bez větších obtíží do finálového utkání. Pomyslnou třešničkou na dortu bude pak následná vítězná afterparty v prostorách haly.

Vstupenky na tento hokejový svátek si můžete zakoupit na následujících místech:

• Krafárna FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu)
  • Spolek mediků českých (Lékařské fakulty)
  • Spolek právníků českých Všehrd (Právnická fakulta)
  • Elsa Praha (Právnická fakulta)
  • Bistro Golda (Přírodovědecká fakulta)
  • Spolek Drosophila (Pedagogická fakulta)

Rádi bychom Vás také pozvali na "Pochod Univerzity Karlovy na Hokejovou bitvu", který bude začínat 27.10.2016 v 18.00 na Strossmayerově náměstí před kostelem. Zde se všichni společně setkáme a ve společném průvodu se vydáme podpořit náš hokejový tým. Pro více informací sledujte fanpage https://www.facebook.com/kralovskyhokej/ nebo http://www.hokejovabitva.cz/ .

Publikováno: Úterý 25.10.2016 10:55