Festival absolventů a Zlatá promoce

Historické prostory pražského Karolina budou v sobotu 21.dubna hostit další ročník Dne celoživotního vzdělávání a Festivalu absolventů. Členy Alumni klubu, kteří promovali v roce 1968, čeká ve Velké aule Karolina Zlatá promoce. Čas bude upřesněn.
Čas 21.04.2018
od 10:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Obě akce jsou koncipovány jako setkání pro všechny od 3 do 99 let. V rámci festivalu budou představeny fakultní a celouniverzitní aktivity pro absolventy a v Císařském sále se bude konat beseda s významnými absolventy UK.

Zlatá promoce představuje slavnostní obřad k výročí padesáti let od promoce. V letošním roce se akce uskuteční již potřetí a určena je pro absolventy všech fakult, kteří promovali v roce 1968. Obřad je přístupný veřejnosti a uskuteční se ve Velké aule Karolina, čas bude upřesněn.

PODROBNOSTI BUDOU UPŘESNĚNY

Publikováno: Pondělí 12.02.2018 13:50