Den fascinace rostlinami 2022

Vypravte se s námi do fascinujícího světa rostlin. Objevte jejich druhovou rozmanitost, fyziologii, stavbu buněk nebo význam pro člověka. Vědci vám ukáží, co, jak a také proč na rostlinách zkoumají. Těšíme se na vás v pátek 17. května od 9:30 do 16:30 v Botanické zahradě PřF UK. Vhodné pro školní skupiny, hlavně středoškolské, i pro individuální zájemce. Vstup je zdarma.
Čas 13.05.2022
od 09:30 do 16:30
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY:  pátek 13. května 2022 od 9:30 do 16: 30
KDE: Botanická zahrada PřF UK, Na Slupi 16, Praha 2
Vstup je zdarma.

Připravili jsme pro Vás řadu interaktivních stánků v areálu botanické zahrady např. mikroskopování pylových zrn, masožravé rostliny, rostlinné fosílie a mnoho dalších.

Pro školní skupiny jsme navíc připravili komentované prohlídky našich skleníků - na ty je nutná předchozí rezervace zde

Akci pořádá ji Přírodovědecká fakulta UK společně s Ústavem experimentální botaniky AV ČR a Českou společností experimentální biologie rostlin.

Publikováno: Úterý 10.05.2022 11:30