Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů

Pro své absolventy i všechny zájemce o celoživotní vzdělávání pořádá Univerzita Karlova v sobotu 11. dubna Festival absolventů a Den celoživotního vzdělávání. Mezi 10 a 17h se v historických prostorách Karolina mohou zájemci seznámit se zástupci jednotlivých fakult a informovat se o tom, co širší veřejnosti nabízejí. Organizátoři akce myslí také na děti, pro které bude v Karolinu připraven dětský koutek.
Čas 11.04.2015
od 10:00 do 17:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Představíme vám další vzdělávání učitelů, přípravné programy, vzdělávání pro cizince, různé typy profesního vzdělávání, zájmové programy, programy pro děti, vzdělávání po síti a další. Seznámíme vás i se vzdělávacími, kulturními a společenskými událostmi, které průběžně připravujeme pro naše absolventy. Pro všechny návštěvníky je v průběhu celého dne připraven bohatý doprovodný program.

Do doprovodného programu je zapojena i naše fakulta. Zájemci z řad absolventů či přátel PřF UK mohou navštívit Hrdličkovo muzeum člověka nebo se zůčastnit komentové prohlídky celého areálu.

Více podrobné informace o akce naleznete ZDE

Publikováno: Čtvrtek 26.03.2015 11:55