Contipro: HLEDÁME VÝZKUMNÍKY SE ZAMĚŘENÍM NA ANALYTICKOU CHEMII

Baví Vás analytika? Chcete nahlédnout do oblasti komerčního výzkumu a pracovat s těmi nejmodernějšími zařízeními? Do jednoho z našich výzkumných týmů hledáme nového kolegu, kterému nechybí nadšení pro vědu a nebojí se pracovat na vlastních projektech.

Společnost Contipro a.s. se přes dvacet let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Díky kvalitě produkce a výzkumnému zázemí se řadíme mezi přední světové výrobce kyseliny hyaluronové, kterou exportujeme do více než 63 zemí světa.

KLÍČOVÉ ÚKOLY:

• Analýza látek v biologických matricích - zejména degradačních produktů derivátů HA
  • Izolace degradačních produktů derivátů hyaluronanu
  • Charakterizace degradačních produktů derivátů hyaluronanu
  • Vyhodnocování hmotnostních spekter
  • Určování struktury neznámých látek a nečistot
  • Zavádění a optimalizace analytických metod (LC, GC, SFC, MS) pro potřeby holdingu Contipro
  • Kompletace výsledků, sepisování závěrečných zpráv
  • Pečlivé vedení laboratorních záznamů a běžné laboratorní administrativy

POŽADAVKY:

• Ukončené VŠ vzdělání zaměřené na analytickou chemii, bioanalytickou chemii, biochemii apod.
  • Prokazatelná praxe se zaměřením a vyhodnocováním hmotnostních spekter v délce min. 1 roku PODMÍNKOU
  • Schopnost orientace v odborné literatuře
  • Znalost AJ minimálně na úrovni B1
  • Pokročilá úroveň práce na PC s programy MS Office
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Schopnost práce v týmu
  • Časová flexibilita

CO NABÍZÍME:

• Podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • Pružná pracovní doba s možností maximálního sladění pracovních a osobních aktivit
  • Roční bonusy
  • Po 1. roce 5. týden dovolené navíc
  • Podpora vzdělávání v AJ
  • Zázemí stabilní firmy s více jak 25 letou tradicí na světových trzích
  • Firemní stravování s příspěvkem
  • Pomoc při zajištění ubytování a půjčky na pořízení vlastního bydlení
  • Vlastní firemní školka a škola

Přihlášky zasílejte na personální oddělení písemně nebo e-mailem na adresu hrd@contipro.com nebo na resatko@contipro.com. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle (+420) 465 519 561.

Publikováno: Sobota 13.05.2017 08:50