Blíží se uzávěrka soutěžních příspěvků výtvarné soutěže Věda je krásná

Zbývá posledních pár dní do uzávěrky soutěžních příspěvků soutěže Věda je krásná. Ta končí v půlnoci 31. října 2022. Tak neváhejte a rychle registrujte svoje fotografie či ilustrace na stránkách soutěže. Již tradičně se soutěží ve třech akademických kategoriích určených pro fakultní veřejnost a v kategorii Objevitelská, kde se utká veřejnost široká. Vyhlášení vítězů všech kategorií proběhne 7. prosince ve Velké aule Karolina. Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní.

Uzávěrka registrace příspěvků:  31. 10. 2022 včetně

Soutěžní kategorie pro fakultní veřejnost:

I. Věděcká mikrofotografie
II. Vědecká fotografie
III. Vědecká ilustrace a virtuální příroda

Tyto kategorie získají Cenu děkana a jsou hodnoceny odbornou porotou

IV. Objevitelská pro širokou veřejnost

Tato kategorie je hodnocena v rámci tzv. Divácké soutěže, cenu vítězi věnuje partner soutěže Centrum  FotoŠkoda.

Vítězové 1-3 místa v rámci všech kategoriích budou po rozhodnutí poroty a díváků vyhlášeni na Vánočním koncertě Přírodovědecké fakulty UK v pražském Karolinu v úterý 7. prosince, výsledky budou poté zveřejněny i na webových stránkách fakulty a sociálních sítích.

Veškeré informace najdete zde:

Publikováno: Středa 26.10.2022 11:15