Prof. Takahashi byl oceněn Zlatou medailí PřF UK

Dne 25. dubna 2016 byla udělena „Zlatá mediale PřF UK“ profesoru Tamotsu Takahashi, Institute of Catalysis, Hokkaido University (Sapporo Japonsko) za zásluhy a spolupráci s fakultou. Jeho laboratoří prošlo a působilo v uplynulých 20 letech několik zaměstnanců fakulty a studentů (prof. Kotora, prof. Štěpnička, doc. Gyepes a Dr. Nečas). Cenu předával doc. RNDr. Jan Konvalinka, CSc prorektor pro vědeckou činnost a prof. RNDr. Martin Kotora, CSc.
Prof. martin Kotora, prof. Tamotsu Takahashi a doc. Jan Konvalinka při předávání Zlaté medaile PřF UK.

Při té příležitosti prof. Takahashi přednesl přednášku na téma: Transformation of Organic Molecules by Carbon-Carbon Bond Cleavage Reactions on Titanium.

Publikováno: Čtvrtek 12.05.2016 17:25