E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Lidé na katedře

Vedoucí katedry:  Prof. RNDr. Tomáš Obšil, PhD.

Zástupce: doc. RNDr. Filip Uhlík, Ph.D.
 

Tajemnice a správkyně psonální aplikace: RNDr. Kateřina Ušelová, Ph.D.

Koordinátorka studijního systému: doc. RNDr. Iva Zusková, CSc.

 

Sekretariát katedry  místnost 229

Hana Kábová    tel:  +420221951297               e-mail: kfmch@natur.cuni.cz, hana.kabova@natur.cuni.cz

Anna Knězů      tel:  +420221951301               e-mail: anna.knezu@natur.cuni.cz 

 

 



Vědečtí a pedagogičtí pracovníci

 

Jméno Email Místnost Telefon
Bashta Bogdana bogdana.bashta@natur.cuni.cz 309 221 951 307
prof. Ing. Jiří Čejka, DrSc.  jiri.cejka@natur.cuni.cz 304 F 221 951 032 
Mgr. Pavel Dubský, Ph.D. pavel.dubsky@natur.cuni.cz 228 221 951 296
Mgr. Milan Eliáš milan.elias@natur.cuni.cz 227 221 951 064 
Mgr. Pavla Eliášová, Ph.D. pavla.eliasova@natur.cuni.cz 227 221 951 064 
doc. RNDr. Jiří Fišer, CSc. jiri.fiser@natur.cuni.cz 304 221 951 298
prof. RNDr. Bohuslav Gaš, CSc. bohuslav.gas@natur.cuni.cz 228 221 951 100
RNDr. Lukáš Grajciar, Ph.D. luas.grajciar@natur.cuni.cz 230 2219511298
Mohamed Infas Haja Mohideen, Ph.D. hajamohm@natur.cuni.cz 227 221 951 064
Christopher James Heard, Ph.D. heardc@natur.cuni.cz 230 221 951 298
Mgr. Matěj Horváth, Ph.D. horvathmat@natur.cuni.cz 302 221 951 303
       
RNDr. Květa Kalíková, Ph.D. kveta.kalikova@natur.cuni.cz 231 221 951 299
Sami Kereïche, M.Sc., Ph.D. kereichs@natur.cuni.cz    
RNDr. Peter Košovan, Ph.D. peter.kosovan@natur.cuni.cz 304 E 221 951 029
Mgr. Gabriela Kučerová gabriela.kucerova@natur.cuni.cz 366 221 951 037
Domenico Lentini Santo lentinid@natur.cuni.cz  302 221 951 303
doc. Ing. Zuzana Limpouchová, CSc. zuzana.limpouchova@natur.cuni.cz 311 221 951 293
RNDr. Pavel Matějíček, Ph.D. matej@lynette.natur.cuni.cz 149 221 951 292
Michal Mazur, Ph.D. michal.mazur@natur.cuni.cz 32 221 951 291
prof. Russell Edward Morris, Ph.D. morrisr@natur.cuni.cz 304 F 221 951 032
prof. RNDr. Petr Nachtigall, PhD. petr.nachtigall@natur.cuni.cz 304 C 221 951 289
Ing. Lucie Nová, Ph.D. lucie.nova@natur.cuni.cz 224 221 951 290
prof. RNDr. Tomáš Obšil, Ph.D. tomas.obsil@natur.cuni.cz 302 221 951 303
Maksym Opanasenko, CSc. opanasem@natur.cuni.cz 150B 221 951 322
prof. RNDr. Karel Procházka, DrSc. karel.prochazka@natur.cuni.cz 311 221 951 293
Ing. Jan Přech, Ph.D. jan.prech@natur.cuni.cz 150B 221 951 322
Mgr. Oleg Rud, Ph.D. oleg.rud@natur.cuni.cz 224 221 951 290
doc. RNDr. Jan Sedláček, Dr. jan.sedlacek@natur.cuni.cz 310 221 951 308
Mgr. Mariya Shamzhy, Ph.D. shamzhym@natur.cuni.cz  32 221 951 291
RNDr. Ivana Šloufová, Ph.D. ivana.sloufova@natur.cuni.cz 312 221 951 312
Jana Šteflová, Ph.D. svobod.j@natur.cuni.cz    
doc. RNDr. Miroslav Štěpánek, Ph.D. miroslav.stepanek@natur.cuni.cz 149 221 951 292
prof. RNDr. Eva Tesařová, CSc. tesarove@natur.cuni.cz 228 221 951 296
doc. RNDr. Filip Uhlík, Ph.D. filip.uhlik@natur.cuni.cz 224 221 951 290
Ing. Mariusz Uchman, Ph.D. uchman@natur.cuni.cz 149 221 951 292
RNDr. Kateřina Ušelová, Ph.D. katerina.uselova@natur.cuni.cz 308 221 951 399
prof. RNDr. Blanka Vlčková, CSc. blanka.vlckova@natur.cuni.cz 311 221 951 309
prof. RNDr. Jiří Vohlídal, CSc. jiri.vohlidal@natur.cuni.cz 311A 221 951 310
RNDr. Jiří Zedník, Ph.D. jiri.zednik@natur.cuni.cz 309 221 951 307
doc. RNDr. Iva Zusková, CSc. zuskova@natur.cuni.cz 308 221 951 306

 

 



Externí učitelé a členové katedry

Jméno Email Instituce
RNDr. Ota Bludský, Ph.D. ota.bludsky@uochb.cas.cz ÚOCHB AV ČR
Mgr. Ondřej Demel, Ph.D. ondrej.demel@jh-inst.cas.cz ÚFCH JH AV ČR
prof. RNDr. Pavel Hobza, DrSc. pavel.hobza@uochb.cas.cz ÚOCHB AV ČR
doc. RNDr. Pavel Jungwirth, CSc., DSc. pavel.jungwirth@uochb.cas.cz ÚOCHB AV ČR
Ing. Filip Lankaš, CSc. filip.lankas@uochb.cas.cz ÚOCHB AV ČR
RNDr. Dana Nachtigallová, PhD. dana.nachtigallova@uochb.cas.cz ÚOCHB AV ČR
RNDr. Veronika Obšilová, Ph.D. obsilova@biomed.as.cz FGÚ AV ČR
RNDr. Jiří Pfleger, CSc. pfleger@imc.cas.cz ÚMCH AV ČR
RNDr. Zbyněk Pientka, CSc. pientka@imc.cas.cz ÚMCH AV ČR
Mgr. Jiří Pittner, Dr. rer. nat. jiri.pittner@jh-inst.cas.cz ÚFCH JH AV ČR
RNDr. František Rypáček, CSc. rypacek@imc.cas.cz ÚMCH AV ČR
RNDr. Miroslav Šlouf, Ph.D. slouf@imc.cas.cz ÚMCH AV ČR
prof. RNDr. Dr. Patrik Španěl, Ph.D. patrik.spanel@jh-inst.cas.cz ÚFCH JH AV ČR
RNDr. Jiří Vondrášek, Ph.D. jiri.vondrasek@uochb.cas.cz ÚOCHB AV ČR

 



Studenti doktorských studijních programů

Aktuální seznam studentů doktorského studia studujících na naší katedře naleznete v databázi studijního informačního systému (SIS).

Akce dokumentů