Laureátka ceny Studentský velemlok za rok 2013/14 je z katedry Biochemie

Je milou povinností garantky oboru biochemie, prof. Marie Stiborové, a vedoucího katedry biochemie, doc. Miroslava Šulce, poblahopřát u příležitosti Dne učitelů docentce Markétě Martínkové, která se stala laureátkou ceny Studentský velemlok. Toto ocenění pro nejlepší pedagogy Přírodovědecké fakulty se uděluje každoročně vyučujícím nejlépe hodnocených předmětů ve Studentské anketě, která hodnotí úroveň přednášek, cvičení a praktických cvičení. Docentka Martínková získala toto ocenění za výuku Klinické a analytické biochemie (MC250P19), která je opakovaně nadprůměrné hodnocena studenty v této anketě.

Kromě oceněné docentky Martínkové se v první desítce nejlépe hodnocených pedagogů umístili ještě další dva přednášející z katedry biochemie.

Více informací o studentské anketě a  ceně Studentský velemlok naleznete zde.

Publikováno: Pátek 27.03.2015 20:15