E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníProběhlé události

Pozvánka na přednášku prof. Hofa

Pozvánka na přednášku prof. Hofa

Does Ganglioside GM1 promote neurodegeneration or does it act neuroprotective? Molecular insights from single molecule fluorescence

Datum konání 28.3.2017

Pozvánka na přednášku prof. Hierso

Pozvánka na přednášku prof. Hierso

Palladium- Ligands Chemistry Exploiting Efficiently Chloroarenes and C–H Activation in C–C and C–X (X=O, S, N, F) Bonds Formation

Datum konání 10.10.2016

Noc vědců 2016 na Přírodovědecké fakultě UK

Noc vědců 2016 na Přírodovědecké fakultě UK

Sekce chemie PřF UK se letos účastní Noci vědců s prakticky i teoreticky zaměřeným programem určeným pro širokou veřejnost. Tématem letošní Noci vědců je "Bezpečnost", přednášky i praktická laboratorní cvičení jsou tak zaměřeny na jedy a jedovaté látky a bezpečné zacházení s nimi a dále na aspekty bezpečné práce s chemikáliemi a bezpečné chování v chemické laboratoři.

Datum konání 30.9.2016

Pozvánka na přednášku Prof. Hudlického

Pozvánka na přednášku Prof. Hudlického

(u příležitosti udělení Hanušovy medaile) "Recent progress in chemoenzymatic synthesis of natural and unnatural products: Amaryllidaceae and morphine alkaloids, opiate-derived pharmaceutical agents, and other targets of interest"

Datum konání 18.5.2015

Pozvánka na přednášku: Chemie ohňostroje

Pozvánka na přednášku: Chemie ohňostroje

Srdečně vás zveme na přednášku z cyklu Chemických úterků, kterou přednese Mgr. Luděk Míka (Katedra učitelství a didaktiky chemie, PřF UK). Přednáška se bude konat dne 16. prosince 2014 od 17:00 hodin v posluchárně CH1 Chemického ústavu (Hlavova 8, Praha 2).

Datum konání 16.12.2014

Pozvánka na přednášku: Chiralita a její význam pro   život a chemii

Pozvánka na přednášku: Chiralita a její význam pro život a chemii

Srdečně vás zveme na přednášku z cyklu Chemických úterků, kterou přednese Doc. RNDr. Jan Veselý, Ph.D. (Katedra organické chemie, PřF UK). Přednáška se bude konat dne 9. prosince 2014 od 17:00 hodin v posluchárně CH1 Chemického ústavu (Hlavova 8, Praha 2).

Datum konání 9.12.2014

Pozvánka na přednášku: PERIODICKÁ TABULKA: JAKÁ BYLA A JAKÉ JE?

Pozvánka na přednášku: PERIODICKÁ TABULKA: JAKÁ BYLA A JAKÉ JE?

Srdečně vás zveme na přednášku z cyklu Chemických úterků, kterou přednese Doc. RNDr. Petr Slavíček, Ph.D. (Ústav fyzikální chemie, VŠCHT v Praze). Přednáška se bude konat dne 2. prosince 2014 od 17:00 hodin v posluchárně CH1 Chemického ústavu (Hlavova 8, Praha 2).

Datum konání 2.12.2014