E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníPřednáškové místnosti
chemické sekce (CH1  CH8)

Přehled a návody k uživání multimediální techniky umístěné v přednáškových místnostech sekce chemie, Hlavova 8 (CH1 – CH8)

 

Místnost Vybavení                                                                                                    Návod
CH1 PC + dataprojektor, vizualizér, ozvučení (včetně mikrofonů*)), "černá" tabule PDF
CH2 PC + dataprojektor, nově ozvučení (včetně mikrofonů*)), "černá" i bílá tabule
CH3 PC + dataprojektor, ozvučení (nově včetně mikrofonu*)), bílá tabule PDF
CH4 nově  dataprojektor (bez PC), bílá tabule, elektrické plátno
CH5 PC + dataprojektor, ozvučení (bez mikrofonu), vizualizér, bílá tabule PDF
CH6 nově  3D dataprojektor s PC, bílá tabule  (správce: doc. Václav Martínek)
CH7 nově  dataprojektor (bez PC), bílá tabule, ručně ovládané plátno
CH8 nově  dataprojektor (bez PC), bílá tabule, nově  elektrické plátno

 

Upozornění:  Došlo k přečíslování některých přednáškových místností (od října 2020): CH7 –> CH6 (suterén), CH9 –> CH7 (3. podlaží, půda). Ujistěte se, že míříte do té správné.(

Do přednáškových místností CH4, CH7CH8 jsou nainstalovány dataprojektory, takže je tam už nyní nemusíte nosit. V těchto místnostech je však pouze dataprojektor, NENÍ zde nainstalován počítač, je tedy potřeba přinést si vlastní notebook.
Je zde také přípojný bod se dvěma vstupy (klasický analogový VGA a nově i digitální HDMI). Ve speciální schránce (v případě CH4 v první zásuvce kontejneru) je umístěn dálkový ovladač k dataprojektoru a některé potřebné přípojné kabely (VGA, HDMI, DVI). Klíče od schránek jsou umístěny ve vrátnici spolu s klíčemi od místnosti (které se nyní, z důvodu instalované techniky, zamykají). Pokud se po připojení notebooku nezobrazí na plátně obraz, stiskněte na dálkovém ovladači tlačítko SEARCH.

Naopak, v přednáškových místnostech vybavených vestavěným počítačem (tedy CH1CH2CH3, a CH5) je doporučuno k promítání používat tento. Použití vlastního notebooku je zde sice také možné, ale zvažte, zda je to potřeba. V těchto místnostech (včetně CH5!) k ovládání projektoru, včetně jeho zapnutí a vypnutí, slouží ovládací panel (nikoliv dálkový ovladač nebo tyč). Návody k jeho používaní najdete v tabulce výše.

Přednášková místnost v suterénu s novým číslemCH6 je vybavena 3D dataprojektorem (včetně počítače), správce techniky v této místnosti je doc. Václav Martínek.

*) Mikrofony do přednáškových místností CH1, CH2CH3 jsou nyní k dispozici ve vrátnici proti zaměstnanecké kartě. Po vaší přednášce, prosím, vraťte mikrofon ihned zpět do vrátnice (nepředávejte jej jiné osobě).
Do všech tří místností je k dispozici mikrofon do ruky; do místností CH1CH2 navíc ještě klopový mikrofon nebo náhlavní sada. Vždy je potřeba použít mikrofon označený shodně s číslem přednáškové místnosti (CH1, CH2 nebo CH3).

 

Kontakt:

V případě potřeby se neváhejte obrátit na správce techniky:
Vladimír Zbranek a Jan Vrbata
Tel:  (+420) 22195 1262
Email:  zbranek@natur.cuni.cz , vrbataja@natur.cuni.cz

 

 

Akce dokumentů