E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Lidé na katedře

Interní pracovníci

 

Jméno Telefon
(22195)
E-mail www "WhoIs"
záznam
Patro |
Místnost
Prof. RNDr. Petr Štěpnička, Ph.D., DSc.
(vedoucí katedry)
1260 stepnic@natur.cuni.cz www WhoIS 2 | 315
Doc. RNDr. Vojtěch Kubíček, Ph.D. 
(zástupce vedoucího katedry)
1436 kubicek@natur.cuni.cz www WhoIS 2 | 358
RNDr. Jiří Schulz, Ph.D.
(tajemník katedry + WhoIS)
1265 jiri.schulz@natur.cuni.cz WhoIS 2 | 317
Doc. RNDr.  Jiří Mosinger, Ph.D.
(studijní poradce)
1255 mosinger@natur.cuni.cz www WhoIS 1 | 247
Alena Zlesáková,
Monika Zlesáková
(sekretářky katedry)
1253 zlesakov@natur.cuni.cz ,
zlesakomo@natur.cuni.cz ,
anorchem@natur.cuni.cz

WhoIS
WhoIS
1 | 243
RNDr. Ivana Císařová, CSc. 1249 cisarova@natur.cuni.cz
www WhoIS 1 | 240
Mgr. Michaela Fridrichová, Ph.D. 1255 michaela.fridrichova@natur.cuni.cz WhoIS 1 | 247
Doc. RNDr. Róbert Gyepes, Dr. gyepes@natur.cuni.cz

WhoIS 2 | 356
Doc. RNDr. David Havlíček, CSc. 1255 havlicek@natur.cuni.cz www WhoIS 1 | 247
RNDr. Petr Henke, Ph.D. 1245 henke@natur.cuni.cz www WhoIS 1 | 247
Prof. RNDr. Petr Hermann, Dr. 1263 petrh@natur.cuni.cz www WhoIS 2 | 318
Martin Hulla, Ph.D. 1320 martin.hulla@natur.cuni.cz www WhoIS 0 | 029
Doc. RNDr.  Jan Kotek, Ph.D. 1436 modrej@natur.cuni.cz www WhoIS 2 | 358
RNDr. Irena Matulková, Ph.D. 1255 matulkov@natur.cuni.cz
WhoIS 1 | 247
Prof. RNDr. Ivan Němec, Ph.D. 1247 ivan.nemec@natur.cuni.cz www WhoIS 1 | 238
RNDr. Václav Tyrpekl, Ph.D. 1211 vaclav.tyrpekl@natur.cuni.cz www WhoIS 1 | 237
Mgr. Martin Zábranský, Ph.D. 1248 martin.zabransky@natur.cuni.cz WhoIS 1 | 239
Dr.rer.nat. Mgr. Dominika Zákutná  1320 dominika.zakutna@natur.cuni.cz www WhoIS 0 | 029
RNDr. Vladimír Zbranek (web + IT) 1262 zbranek@natur.cuni.cz www WhoIS 2 | 356
RNDr.  Jana Havlíčková 1263 havlick2@natur.cuni.cz www WhoIS 2 | 318
Martina Malíková
(laborantka)
1250
1256
malikova@natur.cuni.cz
WhoIS S | 028
1 | 249
Milan Hejtmánek
(laborant)
1256
hejtmane@natur.cuni.cz
WhoIS 1 | 249

 

Vysvětlivky:
Telefon = předčíslí fakulty +420 22195 a linka
Všechny osoby se nacházejí v budově Hlavova 8 (H8).

 

  • Odkaz na informační systém UK "WhoIS"
  • Seznam vyučujících na "SISu"

 

 

Akce dokumentů