Pokročilé praktikum z analytické chemie

Informace k výuce

Pracovní doba v praktiku je od 8:00 do 16:00 hod a praktikum bude probíhat vždy v pondělí, ve středu a v pátek. Není možné docházet do praktika pouze jeden den v týdnu! Každý student je povinen si pečlivě prostudovat bezpečnostní předpisy pro práci v chemických laboratořích a návod prováděné praktické úlohy, aby byl schopen tuto úlohu prakticky provést s dodržením všech bezpečnostních předpisů. Před zahájením vlastní experimentální práce je připravenost studenta na prováděnou úlohu vždy prověřena ústním zkoušením.

Návody k jednotlivým úlohám, stejně jako bezpečnostní předpisy pro práci v chemických laboratořích, jsou ke stažení v SIS.

V případě odůvodněné nepřítomnosti (nemoc apod.) je nutno se omluvit na telefonním čísle 221 951 221 nebo na emailu jana.sobotnikova@natur.cuni.cz.

Pro více informací se prosím obracejte osobně, telefonicky nebo emailem na: RNDr. Jana Sobotníková, Ph.D. (lab. č. 118, tel.: 221 951 230, email: jana.sobotnikova@natur.cuni.cz)

Bezpečností předpisy pro pokročilé praktikum

Pravidla pokročilého praktika

MC230C04 Pokročilé praktikum z analytické chemie (NANALD)