Z úspěchů studentů naší katedry

Postgraduální studentka naší katedry Mgr. Simona Baluchová byla mezi třemi nominovanými na 20th Interdisciplinary Meeting of Young Life Scientists v sekci „Materials Science for Life“ na cenu za nejlepší ústní prezentaci za svůj příspěvek nazvaný „Structured architectures of boron-doped diamond for neuroscience“. Toto setkání sponzorované firmou Merck pořádá každoročně Ústav organické chemie a biochemie AV ČR ve spolupráci s Českou společností pro chemii a biochemii a Českou společností chemickou pro prezentaci výsledků doktorských studentů a postdoků v oblastech chemie, biochemie, molekulární biologie a biomateriálů. Děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší katedry a UNESCO laboratoře elektrochemie životního prostředí.
Publikováno: Pondělí 24.05.2021 18:00