Úspěšná účast studentů naší katedry na 19. Slovenské studentské vědecké konferenci

Dne 9. listopadu 2017 se tři studenti naší katedry zúčastnili 19. ročníku Studentské vědecké konference s mezinárodní účastí pořádané Slovenskou technickou Univerzitou, Fakultou chemické a potravinářské technologie v Bratislavě. Naši studenti obsadili následující umístění: a) Sekce Analytické separační metody 3. místo: Bc. Barbora Filounová (Stanovení heparinu pomocí afinitní kapilární elektroforézy. Vedoucí práce: RNDr. Tomáš Křížek, Ph.D.). Účast: Martin Baroch (Využití uhlíkové plsti jako coulometrického .detektoru pro HPLC analýzu fenolických antioxidantů Vedoucí práce: RNDr. Hana Dejmková, Ph.D.) b) Sekce Analytická chemie Účast: Michal Nedvěd (Planární a nanostrukturované bórem dopované diamantové elektrody pro elektroanalýzu. Vedoucí práce: RNDr. Karolina Schwarzová, Ph.D.) Blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci katedry.
Publikováno: Neděle 19.11.2017 00:00