Spolupráce s Pakistani Centre of Excellence in Analytical Chemistry

V říjnu 2011 bylo podepsáno Memoradnum of Understanding o spolupráci Katedry analytické chemie PřF UK a Pakistani Centre of Excellence in Analytical Chemistry, University of Sindh, Jamshoro o spolupráci mezi oběma pracovišti v oblasti vývoje i praktických aplikací moderních analytických technik.

V říjnu 2011 bylo podepsáno Memoradnum of Understanding o spolupráci Katedry analytické chemie PřF UK a Pakistani Centre of Excellence in Analytical Chemistry, University of Sindh, Jamshoro o spolupráci mezi oběma pracovišti v oblasti vývoje i praktických  aplikací moderních analytických technik. Součástí této spolupráce bude i členství prof. Barka v redakční radě časopisu Pakistan Journal of Analytical nad Environmental Chemistry.

Publikováno: Středa 26.10.2011 00:00