Z úspěchů studentů naší katedry: Vynikající umístění v soutěži „O cenu Karla Štulíka“

Ve dnech 12. a 13. února 2020 proběhla na naší fakultě celostátní soutěž o nejlepší studentskou vědeckou práci v oboru analytická chemie „O cenu Karla Štulíka 2020“. První místi soutěže získala studentka naší katedry Bc. Jitka Máchalová za práci „Stresové testování stability canagliflozinu“. Dalším úspěchem byla zvláštní cena poroty, podporovaná firmou Metrohm.cz, za nejlepší studentskou vědeckou práci v oboru elektroanalytická chemie, kterou získal opět student naší katedry Bc. Pavel Dvořák za práci „Stanovení formaldehydu v dřevěných výrobcích pomocí mikroextrakce z difundujícího plynu s následnou elektrochemickou detekcí na sítotiskových uhlíkových elektrodách“. Oběma oceněným blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší katedry.

Přiložený soubor: Máchalová.pptx
Další soubor: Dvorak.pptx