Pozvánka na seminář „Perspektivy v analytické chemii 2014“

Ústav analytické chemie Fakulty chemicko-inženýrské Vysoké školy chemicko-technologické, Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Česká společnost chemická Odborná skupina analytické chemie si Vás dovolují pozvat na 1. ročník cyklu seminářů postgraduálních studentů analytické chemie pražských vysokých škol. Semináře se konají v zasedací místnosti FCHI VŠCHT, Technická 5, Praha 6, 4. patro, zadní schodiště, vždy od 14:30.

Program:

6.11.2014

Ing. Antonín Kaňa: Stanovení celkové koncentrace a speciační analýza jodu v materiálech pro hlubinná  úložiště jaderného odpadu.

Mgr. Marcela Rybínová: Stanovení selenu kombinovanou technikou UV-fotochemického generování těkavých sloučenin a atomové absorpční spektrometrie s křemenným atomizátorem.

27.11.2014

Mgr. Andrea Hájková: Voltametrické stanovení organických polutantů na netradičních elektrodách a výzkum jejich interakce s DNA

Ing. Klára Řezanková: Využití cyklodextrinů pro enantioseparace v kapilární elektroforéze

Za Ústav analytické chemie FCHI VŠCHT: Prof. Ing. Oto Mestek, CSc.

Za Katedru analytické chemie PřF UK: Prof. RNDr. Jiří Zima, CSc.

Za OSACH ČSCH: Prof. RNDr. Jiří Barek, CSc.

Publikováno: Pátek 10.10.2014 00:00