Perspektivy v analytické chemii 2016

Ústav analytické chemie Fakulty chemicko-inženýrské VŠCHT, Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty UK, Česká společnost chemická, Odborná skupina analytické chemie si Vás dovolují pozvat na společný seminář v rámci 3. ročníku cyklu seminářů postgraduálních studentů analytické chemie pražských vysokých škol. Seminář se koná ve čtvrtek 17.3.2016 od 14,30 v zasedací místnosti FCHI VŠCHT, Technická 5, 4. patro, zadní schodiště, místnost č. 402.

Program:

• Mgr. Ondřej Hodek (PřF UK): Elektroforetické stanovení biogenních aminokyselin v listech tabáku.
  • Ing. Jana Zemenová (VŠCHT Praha): Stanovení analogů ghrelinu v biologických matricích pomocí LC-MS s minimalistickou úpravou vzorku.
  • Ing. Jakub Koktan (VŠCHT Praha): Hybridní magnetické nanočástice pro komplexace aromatických látek.

Hostem semináře bude doc. RNDr. Dr. David Sýkora (VŠCHT Praha)

Publikováno: Pondělí 15.02.2016 00:00