Blahopřejeme

Anna Beránková, studentka Masarykovy střední školy chemické, obsadila se svojí prací „Voltametrické stanovení 4-nitrofenolu na měděné elektrodě“ (kolektiv autorů Anna Beránková, Vlastimil Vyskočil, Eva Stratilová Urválková) 9. místo v národním kole soutěže EXPO SCIENCE AMAVET 2014 (z celkového počtu 40 soutěžních prací) a získala rovněž ocenění „Most Outstanding Exhibit“ udělované organizací Yale Science & Engineering Association. V krajském kole soutěže SOČ pak se stejným příspěvkem získala 3. místo (z celkového počtu 12 soutěžních prací). Prezentovaný vědecký výzkum byl prováděn pod záštitou Týmu elektrochemických analytických metod na Katedře analytické chemie PřF UK Praha. Srdečně gratulujeme!
Přiložený soubor: Amavet 1_1.jpg
Další soubor: Amavet 2_1.jpg