Složka pro aktuality, upozornění a události
Pozvanka Petrova
Z úspěchů členů naší katedry
Člen naší katedry, pan prof. RNDr. Jiří Barek, CSc., byl jmenován členem Vědecké rady Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha na období duben 2022 a březen 2026. Blahopřejeme.
vscht.png
Pozvánka na přednášku pana Mgr. Jana Vaňka
Katedra analytické chemie PřF UK a odborná skupina analytické chemie České společnosti chemické si Vás dovolují pozvat na přednášku, kterou prosloví pan Mgr. Jan Vaněk (ALS Czech Republic, s.r.o.), při níž představí firmu ALS, významného hráče v oblasti analytické chemie. Přednáška se koná v úterý 12. dubna 2022 ve 14:00 v posluchárně CH2, Chemický ústav PřF UK (Hlavova 8, Praha 2).
2022_Vanek.jpg
Z úspěchů studentů naší katedry
Studentka doktorského studia na naší katedře, paní Mgr. Sofiia Tvorynska, získala Best Presentation Award na 4th Cross-Border Seminar on Electroanalytical Chemistry (CBSEC) za svůj příspěvek „Construction and application of a perspective amperometric biosensing platform in flow injection analysis“. Děkujeme za skvělou reprezentaci naší katedry a blahopřejeme.
2022_Tvorynska.jpg
Seminář firmy Metrohm „Moderní elektroanalytické metody“ dne 18.5.2022
Srdečně vás zveme na seminář Semináře firmy Metrohm „Moderní elektroanalytické metody“, který proběhne dne 18.5.2022 v posluchárně CH2, Chemický ústav PřF UK, Hlavova 8, Praha 2.
Pozvánka firmy Metrohm na veletrh Laborexpo 2022
Partner naší katedry, firma Metrohm, srdečně zve k návštěvě svého stánku na 10. ročníku veletrhu laboratorní techniky, který proběhne 1. až 2. června 2022 na výstavišti v Letňanech.
Výstava „Tajemství jména“
Katedra analytické chemie a Knihovna chemie Vás zvou na výstavu věnovanou poznání osudů těch, kteří zanechali v chemické laboratoři trvalou stoupu. Výstava je otevřena denně v prostorách Knihovny chemie, Hlavova 8, Praha 2. Vstup volný.
2022_tajemstvi_jmena_logo.png