Můj život s kardiochirurgií

Cyklus přednášek Chemických úterků v letním semestru 2018 uzavře prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. z Kardiocentra IKEM, který je naším nejznámějším kardiochirurgem. Přednáška bude zaměřena nejen na profesní kariéru pana profesora a proběhne 24.4.2018 od 17:00 mimořádně v posluchárně CH1.
Čas 24.04.2018
od 17:00 do 18:30
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
profesor Jan Pirk

Pan profesor Jan Pirk je bezesporu naším nejznámějším kardiochirurgem, je ale dobře známý a uznávaný i v zahraničí. Vystudoval FVL Univerzity Karlovy v Praze, další zkušenosti získával v nemocnicích v Nymburce a v IKEM a dále na zahraničních stážích a pobytech mj. v USA a Dánsku.

V současné době je přednostou Kardiocentra IKEM a přednáší na 1. Lékařské fakultě UK. Ve své přednášce se prof. Pirk zaměří nejen na svou kariéru lékaře-chirurga, ale bude hovořit i o dalších činnostech, kterými se zabývá.
Přednáška se tak zaměří mj. na jeho dětství a životní plány, kariéru mladého lékaře v IKEM a bude pokračovat jeho úspěšnými chirurgickými zákroky a dalšími rysy jeho života kardiochirurga.

Přednáška se uskutční mimořádně v posluchárně CH1.

Publikováno: Středa 18.04.2018 16:30