Genomika - Informace k odběru e-mailem

E-mailová konference k odběru informací o příležitostech pro studenty a absolventy oborů genomiky, transkriptomiky a bioinformatiky.

INFO-genomics_bioinformatics je jednou z tématických e-mailových konferencí určených studentům (všechny stupně) a absolventům PřF UK. Jedná se o službu v rámci podpory uplatnění absolventů fakulty.

Po připojení do konference (google skupiny) budete dostávat aktuální nabídky stáží, praxí, postdoc i jiných pracovních pozic a další novinky z oboru sdílené zaměstnanci a studenty PřF UK.

Pro příjem informačních e-mailů se můžete registrovat s jakýmkoli e-mailem. Pro lepší funkčnost však doporučujeme použít učet google (gmail.com či natur.cuni.cz; není ale podmínkou). Z konference je možné se kdykoli odhlásit (pod Nastavení členství a e-mailu). Po přihlášení do prostředí google mohou registrovaní uživatelé na webu vidět dříve zaslané zprávy.

Do konference se připojte níže:

• uživatelé s google účtem: modré tlačítko "Připojit se ke skupině", případně "Join group"
  • uživatelé bez google účtu: "Přihlásit se k odběru skupiny", případně "Subscribe to this group"

Zasílání do konference

Pokud máte nějakou nabídku stáže, praxe, postdoc pozic či zaměstnání, zašlete nabídku na e-mail:
info-genomics@natur.cuni.cz.