E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuální nabídka kurzů a seminářů

Chcete získat náměty a inspiraci pro svou výuku nebo aktuální informace o novinkách v biologii? Vyberte si z nabídky kurzů, přednášek a praktik, které pro vás pořádá katedra učitelství a didaktiky biologie ve spolupráci s externisty. Přihlášeným zašleme podrobné informace.

Kurzy první pomoci

 

Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA)

Zdravotník zotavovacích akcí je kurz v rozsahu 45 hodin (akreditace MŠMT). Po jeho absolvování a složení závěrečných zkoušek dostanete osvědčení o absolvování kurzu, které Vás opravňuje vykonávat činnost zdravotníka na zotavovacích akcích, školách v přírodě, výletech, táborech atd. 

 

Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogy (ZNZZ)​

Kurz zaměřený na základní přehled zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky (včetně vychovatelů, vedoucích kroužků apod.). Je ideální pro např. pro ty, kteří (zatím) neplánují vykonávat funkci "zdravotník zotavovacích akcí", ale chtějí mít kvalitní základ v poskytování první pomoci.​

 

 

První pomoc pro pedagogy I (PPPP I)​

Kurz zaměřený přímo na vzdělávání pedagogů, lektorů či vychovatelů (a nebo všech, kteří mají zájem o první pomoc a její výuku) v rozsahu 14 h. Na tomto kurzu se účastníci  naučí nejen základy první pomoci, ale hlavně kurz obsahuje i metodické pasáže (a tedy návod, jak první pomoc učit např. žáky).

 

 

První pomoc pro pedagogy II (PPPP II)​

Po absolvování kurzu "První pomoc pro pedagogy I (Didaktika první pomoci)" je možné pokračovat v rozšiřujícím kurzu "První pomoc pro pedagogy II", na kterém si můžete ještě více prohloubit pedagogické a didaktické dovednosti při výuce první pomoci.​

 

 

 

 

 

Akce dokumentů