POKROKY V BIOLOGII 2022

Téma: DRŽ SI BALANC - Rovnováhy a zpětné vazby v přírodě.

Spouštíme přihlašování na oblíbený kurz pro studenty i pedagogy, který proběhne každou druhou sobotu od 22.1.2022 do 2.4.2022.

Kurz si klade za cíl podchytit a rozvinout zájem talentovaných středoškolských studentů s předpoklady pro úspěšné studium přírodovědných oborů. V jednotlivých přednáškách budou pedagogy fakulty prezentována témata pokrývající celou šíři biologických oborů s důrazem na rychle se rozvíjející oblasti. Každý rok mají přednášky jiné jednotící téma - letos "DRŽ SI BALANC - Rovnováhy a zpětné vazby v přírodě.".

Zájemci z řad pedagogů mají možnost přihlásit se na kurz v rámci programu celoživotního vzdělávání (CŽV) a získat osvědčení o absolvování kurzu. Pro získání osvědčení je potřeba absolvovat minimálně 14 (z 18) přednášek.

Přihlášky posílejte do 19.1.2022.

Publikováno: Čtvrtek 11.11.2021 16:30