Aktuální nabídka kurzů pro učitele pražských škol

Příroda a životní prostředí Prahy ve školní výuce

– kurzy na listopad a prosinec 2021

Vážené kolegyně a kolegové,

zveřejnili jsme nabídku seminářů a exkurzí na listopad a prosinec 2021. Tyto kurzy jsou zaměřené na přírodu a životní prostředí Prahy a na možnosti jejich zařazení do výuky. Jsou určené především pro učitele pražských škol a pro další pedagogické pracovníky školských zařízení na území Prahy. V případě volné kapacity se jich mohou zúčastnit i další zájemci.

Všechny tyto vzdělávací akce jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR jako kurzy Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Díky grantu Hlavního města Prahy jsou v roce 2021 pro účastníky zdarma.

Budeme rádi, pokud informace o našich kurzech předáte i dalším kolegům, pro které by mohly být zajímavé. Děkujeme Vám a těšíme se na viděnou s Vámi v terénu i v laboratoři.

Za tým lektorů a organizátorů

RNDr. Jan Mourek, Ph.D. a Mgr. Dita Šimralová

Katedra učitelství a didaktiky biologie

Přírodovědecká fakulta UK

Kontaktní osoba: Mgr. Dita Šimralová, e-mail: dita.simralova@natur.cuni.cz

tel.: 221 951 871

Kurzy jsou financovány z projektu Hlavního města Prahy "Příroda a životní prostředí Prahy ve školní výuce, cyklus seminářů a exkurzí pro učitele", č. DOT/54/12/019990/2020

Nabídku kurzů průběžně zveřejňujeme na stránce:

Nabídka kurzů ke stažení zde.

Publikováno: Středa 13.10.2021 07:00