Konference KEK 2017

45. pracovní konference

Komise experimentální kardiologie (KEK)

pracovní skupiny při České fyziologické společnosti a Slovenské fyziologické společnosti

ve dnech 18. – 20. října 2017

Wellness & Congress Hotel U Kata, Kutná Hora

HLAVNÍ TÉMA

Omics technologie v kardiovaskulárním výzkumu a klinice

TERMÍNY KONFERENCE

Zahájení konference:

18. 10. 2017 v 14:00 hodin

Ukončení konference:

20. 10. 2017 v 13:00 hodin

Závazná přihláška:

do 31. 8. 2017

Zaplacení registračního poplatku:

do 15. 9. 2017

MÍSTO KONÁNÍ A UBYTOVÁNÍ

Wellness & Congress Hotel u Kata
Štefánikova 92
284 01 Kutná Hora
Web: http://www.ukata.cz

PŘIHLÁŠKA

Přihláška na 45. pracovní konferenci

Prosíme o zaslání vyplněné přihlášky na e-mailovou adresu kek2017@email.cz

nejpozději do 31. 8. 2017.

Program 45. pracovní konference

Přednáškové sekce budou probíhat ve velkém konferenčním sále, kde bude k dispozici dataprojektor, notebook, laserové ukazovátko a ozvučení.

POKYNY PRO PREZENTUJÍCÍ

Přednášky: délka přednášky 15 nebo 20 minut dle programu (vlastní prezentace + diskuze). Prezentaci doporučujeme mít připravenou v MS PowerPoint, v případě jiných prezentačních nástrojů je potřebné přinést prezentaci v portable verzi kompatibilní s MS Windows 10.

Postery: maximálně do velikosti formátu A0 (rozměry cca 85x110 cm, orientace na výšku). Postery budou vyvěšeny v průběhu prvního dne konference na vyhrazeném místě (malá konferenční místnost) a budou vystavené po celou dobu konání konference. Materiál k uchycení posterů na panely bude k dispozici. Posterová sekce proběhne jako komentovaná prohlídka s vlastní velmi krátkou prezentací (do 5 minut).

DOPRAVA

Autem: Do Kutné Hory je možné cestovat autem (vzdálenost z Prahy nebo Hradce Králové je asi 85 km, z Plzně asi 175 km, z Brna asi 150 km, z Bratislavy asi 275 km a z Košic asi 610 km). Pro hosty je k dispozici hotelové parkoviště.

Vlakem a autobusem: Kutná Hora je dostupná nejlépe vlakem přímo z Prahy nebo z Kolína – viz www.idos.cz  V případě použití vlaku je nejlepší dojet na nádraží Kutná Hora město, které je asi 150 metrů od hotelu.

GPS informace o poloze hotelu: 49°56'58.203391" N, 15°16'28.3317947" E

KONFERENČNÍ POPLATEK

Standardní konferenční poplatek ve výši 3200,- Kč je třeba uhradit bankovním převodem nejpozději do 15. 9. 2017. Konferenční poplatek zahrnuje ubytování a kompletní stravování po celou dobu konference a částečně pokrývá organizační náklady konference včetně konferenčních materiálů.

V případě zkrácené účasti na konferenci, prosíme, kontaktujte organizátory konference prostřednictvím e-mailové adresy: kek2017@email.cz

Konferenční poplatek je nutné uhradit (do 15.9.2017) bankovním převodem na číslo účtu u Komerční banky, a.s.:

Název účtu příjemce: UK Přírodovědecká fakulta Ovocný trh 5, 116 36 Praha 1
IBAN: CZ7601000000000038533021
BIC / SWIFT kód: KOMBCZPPXXX (nebo KOMBCZPP)
Variabilní symbol: 917962

Pro správnou identifikaci Vaší platby uveďte do zprávy pro příjemce svoje jméno.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno v komfortních 2-3 lůžkových pokojích vybavených stylovým nábytkem, s vlastní koupelnou a WC, satelitní TV a internetovým Wi-Fi připojením. Vzhledem k tomu, že kapacita jednotlivých typů pokojů je omezena, budou požadavky na ubytování uvedené v závazné přihlášce vyřizovány podle pravidla „First-come, first-served“.

STRAVOVÁNÍ

Stravování během konference bude zajištěno v hotelovém komplexu formou společného menu. První společné jídlo bude oběd ve středu 18. října a poslední společné jídlo bude oběd v pátek 20. října. Zajištěno bude také malé občerstvení v rámci přestávek a součástí konference bude malý raut plánovaný na druhý večer (19. října). Máte-li zvláštní požadavky ohledně stravování (vegetariánská strava, dieta, apod.), sdělte je laskavě včas na e-mailovou adresu: kek2017@email.cz

REGISTRACE

Registrace bude umístěna u recepce hotelu a bude otevřena od středy 18. 10. 2017 od 12:00 hod.

SPOLEČENSKÝ PROGRAM

Kutná Hora je významnou městskou památkovou rezervací zapsanou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a nabízí se zde mnoho zajímavých míst k navštívení.

Na odpoledne 19. října je možno zajistit organizovanou prohlídku památek centra Kutné Hory a Sedlce s průvodcem (Chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, sousoší u jezuitské koleje, kamenná kašna a morový sloup, Kostnice …) v délce cca 2,5 hodiny. Druhou doporučenou možností je návštěva Českého muzea stříbra v Hrádku (seznámení se s historií Kutné Hory a exkurze do původního středověkého stříbrného dolu) v délce cca 2,5 hodiny.

Upozornění: Pro velký zájem je nutné prohlídky předem rezervovat. Pokud tedy budete mít zájem využít některou z uvedených možností, dejte nám prosím vědět současně s podáním závazné přihlášky (na e-mailovou adresu: kek2017@email.cz), zda máte zájem o první variantu „Prohlídka památek“ nebo o druhou variantu „Návštěva Hrádku“ (nebo o žádnou z nabízených variant). Vstupenky bude možno zaplatit při registraci.

Ve čtvrtek 19. října se uskuteční společenský večer s malým rautem.

ORGANIZAČNÍ VÝBOR

Předseda
Doc. RNDr. Jiří Novotný, DSc.

Členové
Prof. RNDr. František Kolář, CSc.
RNDr. Jan Neckář, Ph.D.
Doc. RNDr. Olga Nováková, CSc.
RNDr. Jitka Žurmanová, Ph.D.

Katedra fyziologie
Přírodovědecká fakulta UK
Viničná 7, 128 44 Praha 2
E-mail: kek2017@email.cz
Tel: +421-221951760 (Jiří Novotný)

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ SE VŠEMI PŘÍZNIVCI KOMISE EXPERIMENTÁLNÍ KARDIOLOGIE.

Za podporu děkujeme

Publikováno: Pátek 16.06.2017 10:00