Konkurz post-doc CTS

Rektor Univerzity Karlovy v Praze vyhlašuje konkurz pro Centrum pro teoretická studia na místo:
vědeckého pracovníka na dva roky postdoktorandské praxe v některém z vědních oborů rozvíjených na tomto pracovišti, s důrazem na transdisciplinární přesahy a dialog mezi přírodními a sociálními/humanitními vědami.

Kvalifikační předpoklady: v době nástupu ukončené postgraduální (doktorské) studium, nejlépe do tří let od udělení titulu Ph.D. (nebo ekvivalentu), znalost anglického jazyka a prokázané výsledky v některé přírodovědné nebo humanitní disciplíně.

Požadované doklady: motivační dopis spolu s návrhem výzkumné činnosti pro období postdoktorandské praxe, včetně vysvětlení návazností na výzkumný program CTS, stručný odborný životopis, seznam publikací, kopie diplomu, potvrzení o obhajobě nebo o odevzdání disertační práce.

Předpokládaný nástup v Centru pro teoretická studia, společném pracovišti UK v Praze
a AV ČR, je od 1. listopadu 2016.

Přihlášky do konkurzu zasílejte na adresu: Centrum pro teoretická studia, Jilská 1, 110 00 Praha 1 nebo e-mailem:office@cts.cuni.cz do 30. září 2016. Podrobnější informace lze získat na tel. 222 220 671 či na uvedeném e-mailu.

Rector of Charles University in Prague announces an opening at the Center for Theoretical Study for the position:
Postdoctoral researcher interested in one of the disciplines developed at the CTS, and open for transdisciplinary interactions and the dialogue between natural sciences and humanities/social sciences. The position is for 2 years.

Requirements: Completed Ph.D. study, preferably within 3 years after the awarded Ph.D. (or equivalent title), fluent English, demonstrated experience in sciences or humanities.

Required documents: A letter of intent together with a proposal of suggested research activities, specifying the links to CTS research topics, professional CV, list of publications, copy of the Ph.D. diploma or the confirmaton of the defence of Ph.D. dissertation or its submission.

Expected starting date is 1st November 2016.

Applications for the position may be delivered to the address: Centrum pro teoretická studia, Jilská 1, 110 00 Praha 1, Czech Republic, or via e-mailoffice@cts.cuni.cz until 30th September 2016. For detailed information call +420 222 220 671, or send the email.

Publikováno: Středa 01.06.2016 16:45