E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Michal Šulc získal 3. Marcin Antczak Award

3. Marcin Antczak Award za nejvíce inspirativní práci v oboru ornitologie publikovanou v roce 2016 v recenzovaném časopise, která je určená mladým autorům z Polska, České republiky a Slovenska, putuje k Michalovi Šulcovi.

Publikováno 30.10.2017

Nejlepší poster na Zoologických dnech 2017

Vojtěch Kubelka získal cenu za nejlepší poster na Zoologických dnech v Brně s příspěvkem: Kubelka V., Šálek M., Tomkovich P., Freckleton R., Székely T.: Global patterns of nest predation among shorebirds. Gratulujeme!

Publikováno 20.3.2017

Produktivita prostředí – klíčová proměnná, kterou neumíme stanovit

Článek Ireny Šímové a Davida Storcha, poukazující na zásadní mezery v porozumění klíčové ekologické veličině a jejímu rozložení na povrchu Země, vyhrál v soutěži E4 (Ecography Award for Excellence in Ecology and Evolution) časopisu Ecography cenu za nejlepší přehledový článek (review) v konkurenci 45 zaslaných rukopisů.

Publikováno 28.1.2017

Dvě Ceny děkana za rok 2016

Naše katedra slaví další úspěchy, a to hned dvě Ceny děkana Přírodovědecké fakulty! Přímo z rukou pana děkana Jiřího Zimy jí v kategorii mladý pracovník obdržela Martina Johnson Pokorná, za nejlepší dizertaci pak ocenění převzala Agata Mrugała.

Publikováno 15.12.2016

Výprava po stopách Vojty Jarošíka

Zveme vás na výpravu po stopách profesora Vojtěcha Jarošíka za původními i nepůvodními druhy naší přírody, za středověkou atmosférou hradu Velhartice a jeho okolí.

Publikováno 22.3.2016

Tradiční vánoční katedrový výlet

Přijměte prosím pozvání na tradiční katedrový výlet, který se letos odehraje v úterý 15. prosince! Více informací níže.

Publikováno 8.12.2015

Akce dokumentů