Eva Volemanová získala ocenění za studentský poster na mezinárodní konferenci ICIRD 2010

Poster Evy Volemanové oceněný na katedrovém posterovém semináři v lednu uspěl i v mezinárodní konkurenci na International Conference on Invertebrate Reproduction and Development in the Age of Genetic Modifications.

Poster nazvaný "Phenotypic plasticity in Daphnia cucullata from two riverine pools: when do they produce helmets?" autorského týmu Eva Volemanová, Adam Petrusek a Christian Laforsch byl oceněný jako jeden ze tří studentských posterů na mezinárodní konferenci pořádané společností International Society of Invertebrate Reproduction & Development v srpnu 2010 v Praze. Oceněn je tak nejen originální design Evy Volemanové, ale i její kvalitní experimentální výsledky z diplomové práce.

Publikováno: Pondělí 13.09.2010 15:45