Obhajoby diplomových prací
Detailní harmonogram obhajob:
8:30 Alexandra Špaldoňová
Trade-off mezi velikostí a počtem vajec na úrovni čeledí ptáků
Školitel: RNDr. David Hořák, Ph.D.
Oponent: RNDr. Jiří Reif, Ph.D. (ÚŽP PřF UK)
9:20 Eva Volemanová
Fenotypová plasticita perloočky Daphnia cucullata ve dvou polabských tůních
Školitel: Doc. RNDr. Adam Petrusek, Ph.D.
Oponent: RNDr. Radka Pichlová-Ptačniková, Ph.D. (Universität Oldenburg, Německo)
10:10 Lenka Červenková
Faktory ovlivňující biomasu a druhové složení fytoplanktonu tatranských jezer
Školitel: Mgr. Linda Nedbalová, Ph.D.
Oponent: RNDr. Elena Štefková, CSc., Ústav zoológie SAV Bratislava
11:00 Martina Cílková
Vliv inkubační teploty na fenotyp mláděte kachny divoké
Školitel: RNDr. David Hořák, Ph.D.
Oponent: Mgr. Miloš Krist, Ph.D. (Vlastivědné muzeum a Univerzita Palackého Olomouc)
11:50 Václav Jelínek
Vliv kvality hnízda na reprodukční úspěšnost u rákosníka velkého
Školitel: RNDr. Petr Procházka, Ph.D.
Oponent: RNDr. Roman Š. Fuchs, CSc., katedry zoologie PřF UK a PřF JČU
12:40 Lenka Venclovská
Toxicita výsypkových půd a možnosti jejího zmírnění
Školitel: Doc. Jan Frouz, CSc.
Oponent: Ing. Alena Lukešová, CSc., BC (ÚPB) AV ČR České Budějovice
Polední přestávka 13:30 – 14:30
14:30 Hana Franková
Srovnání ekologických nároků epifytických zástupců čeledi Orthotrichaceae
Školitel: RNDr. Plášek Vítězslav, Ph.D.
Oponent: Mgr. Ivana Marková, Národní park České Švýcarsko
15:20 Dan Vondrák
Sukcese zooplanktonu v nově vytvořených tůních
Školitel: RNDr. Martin Černý, Ph.D.
Oponent: RNDr. Miloslav Devetter, Ph.D., BC (ÚPB) AV ČR České Budějovice
16:10 Lenka Hrušková
Fytoplankton experimentálních tůní: kolonizace a sezónní vývoj
Školitel: Mgr. Linda Nedbalová, Ph.D.
Oponent: RNDr. Jaromír Lukavský, CSc., BÚ AV ČR Třeboň
17:00 Martina Sailerová
Experimentální ovlivnění líhnutí diapauzujících stádií perloočky Daphnia obtusa
Školitel: Doc. RNDr. Adam Petrusek, Ph.D.
Oponent: RNDr. Ivana Vaníčková, Ph.D., BC (HBÚ) AV ČR České Budějovice
Akce dokumentů