Blahopřejeme laureátům Ceny děkana Přírodovědecké fakulty UK

Na Předvánočním koncertě PřF UK byly uděleny Ceny děkana nejlepším studentům, absolventům a mladým vědeckopedagogickým pracovníkům. Mezi oceněnými nechyběly ani dvě tváře naší katedry.

Laureáti si svá ocenění převzali  během tradičního  prosincového koncertu v pražském Karolinu.

Cenu děkana pro nejlepší absolventy za nejlepší studentské závěrečné práce v doktorském studijním programu byla na naší katedře udělena:

• Denisovi  Copilas-Ciocianu, B.Sc. za práci s názvem  “Biogeography, phylogeny, ecology and systematics of epigean freshwater Amphipoda in the Caprathian arc and beyond”.

Cena děkana určená mladým vědeckopedagogickým pracovníkům do 35 let za naší katedru získal získal:

• RNDr. Robert Tropek, Ph.D.
    Robert Tropek je jedním z klíčových pracovníků katedry ekologie. Zabývá se především ekologií a ochranou hmyzu, stal se garantem a vůdčí osobností těchto směrů a především díky němu v nich nyní katedra ekologie dosahuje významných výsledků.

Doporučujeme ke shlédnutí také seznam všech laureátů Ceny děkana.

Publikováno: Sobota 10.02.2018 10:35