Určovací kurs Copepoda 2014

Po čtyřleté přestávce Vás opět po roce zvene na určovací kurz zaměřený na naše buchanky. A protože se snažíme rozšiřovat náš repertoár, budeme se tentokrát věnovat i plazivkám (pod vedením Marie Zhai). Kurs se uskuteční ve dnech 21. - 23. března 2014, jako obvykle na Dvoře Hamr v Lužnici u Třeboně.
  • Začátek: 21.3.2014 ve 13 hod.
  • Konec: 23.3.2014 ve 12 hod.
  • Stravování:  v penzionu (snídaně, obědy a večeře) nebo individuální.
  • Ubytování: v penzionu (pouze 14 lůžek ve vytápěných pokojích, další v nevytápěných), ve spacáku na zemi v přednáškové místnosti nebo na slámě ve stodole zdarma.
  • Doprava: Dvůr Hamr se nachází pod hrází rybníka Rožmberk, cca 10 km severně od Třeboně mezi obcemi Lužnice a Lomnice n. Lužnicí. Po dohodě je možný odvoz z Třeboně nebo zastávek autem. S sebou: jakýkoli zajímavý materiál (nejen buchanek), hudební nástroje, obrázky z cest nebo jinou prezentaci pro večerní program (v tom případě se ozvěte), méně známou nebo hůře dostupnou určovací literaturu nebo cokoli co by mohlo zajímat ostatní.
  • V případě zájmu vystavíme potvrzení o účasti. Studenti si mohou zapsat tento kurs v letním semestru na Přírodovědecké fakultě JU: Určovací kurs planktonních bezobratlých http://kbe.prf.jcu.cz/KBE453
  • Připomínáme, že zájemci o (teplou) postel v penzionu se musí hlásit bez váhání. e-mail: devetter@upb.cas.cz,  mobil: 604973379.

.

Publikováno: Pondělí 03.02.2014 22:45