Joe Song bude hostujícím profesorem na Katedře buněčné biologie

Joe Song (Department of Computer Science, New Mexico State University) bude od ledna do července 2019 hostujícím profesorem v Laboratoři molekulární dynamiky imunitní odpovědi na naší katedře. Kromě výzkumné spolupráce také povede jeden magisterský kurz "Single-cell data analysis" společně s FEL ČVUT.

Joe Song (webové stránky) obdržel doktorát na University of Washington v Seattlu a nyní působí jako profesor na New Mexico State University v Las Cruces. Jeho laboratoř vyvíjí nástroje pro modelování komplexních biologických systémů a analýzu dat z high-throughput metod, jako je next-generation sekvenování.

Hostování J. Songa v České republice je financováno z prostředků Fulbrightovy nadace v rámci programu Fulbright Scholar.

Publikováno: Úterý 13.11.2018 17:10